×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Během Alola Geodude Community Day 2022 se opět chystá akce u Centra Černý Most v Praze!

Pokémon GO - Během Alola Geodude Community Day 2022 se opět chystá akce u Centra Černý Most v Praze!Také během květnového Community Day chystá Niantic speciální akci u Centra Černý Most v Praze!

Titulní obrázek článku

Niantic se snaží, aby se komunity začali opět scházet venku a hrát společně. Jedním ze způsobů, jak se toho snaží dosáhnout je, že během Community Day v některých městěch přidává bonusy nebo dokonce pořádá setkání, kterých se účastní i lidé z Nianticu. Jinak tomu nebude ani během Alola Geodude Community Day v sobotu 21. května 2022 od 11:00 do 14:00. Na Slovensku takové místo bohužel není ani jedno, ale v Česku hned dvě a obě v Praze.

Hráči, kteří budou během Community Day hrát ve Františkánské zahradě v Praze, budou získávat při protáčení PokéStopů další bonusové předměty navíc.

Setkání u Centra Černý Most

Větší akce proběhne během Community Day před hlavním vchodem obchodního centra Černý Most v Praze, kde budou mít zástupci Nianticu stánek s letáčky, kšiltovkami Pikachu a Eevee a podobnými předměty. V dubnu se navíc rozdávali i promo kódy s Incense a inkubátory. Aby bylo co protáčet, budou před obchodním centrem také dočasně přidány 4 PokéStopy.

img

Vydáno: 17.5.2022 22:06 | 
Přečteno: 1682x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.