×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Blíží se změny v získávání PokéCoinů!

Pokémon GO - Blíží se změny v získávání PokéCoinů!

Niantic už brzy bude testovat úpravu získávání PokéCoinů! Jak to bude vypadat?

Niantic si uvědomuje, že spoustu hráčů teď hraje převážně z domova a němůže tedy získávat PokéCoiny z Gymů. Rozhodl se tedy, že celý systém získávání PokéCoinů upraví. Jestli je to takhle lepší posuďte sami.

Denní úkoly

Před nedávnem jsme začali dostávat každý den bonusové Field Research, které jsou ve hře dočasně. Nyní se přídává další denní aktivita, která však podle všeho ve hře zůstane. Každý den dostanete jednu aktivitu. Když jí splníte dostanete 5 PokéCoinů. Niantic rovnou i zveřejnil seznam úkolů, které budeme plnit.

  • Make an Excellent Throw (Dej Excellent hod)
  • Evolve a Pokémon (Vyviň Pokémona)
  • Make a Great Throw (Dej Great hod)
  • Use a Berry to help catch a Pokémon (Použij Berry k chycení Pokémona)
  • Take a snapshot of your buddy (Vyfoť buddyho)
  • Catch a Pokémon (Chyť Pokémona)
  • Power up a Pokémon (Proveď Power up Pokémona)
  • Make a Nice Throw (Dej Nice hod)
  • Transfer a Pokémon (Pošli Pokémona profesorovi)
  • Win a raid (Vyhraj raid)

Na první pohled je vidět, že některé úkoly jsou výrazně lehčí než jiné, ale všechny by měli být sa 5 PokéCoinů.

Úprava gymů

Do teď platilo, že za každou hodinu, kterou váš Pokémon strávil v Gymu jste po jeho poražení dostali 6 PokéCoinů. Až dojde k tomuto přebalancování sníží se tato hodnota na 2 PokéCoiny. To znamená, že aby jste získali 50 PokéCoinů, bude muset váš Pokémon v gymu zůstat 25 hodin, což se, ruku na srdce, moc často nestává.

Denní limit

Aktuálně můžete za den získat maximálně 50 PokéCoinů. Když se vám v jeden den vrátít z gymu více Pokémonů a nasbírali dohromady více než 50 PokéCoinů, dostanete jich pouze 50. Po této úpravě se limit navýší na 55 PokéCoinů, tedy o jeden denní úkol. Nikde ale není řečeno, že těch 5 PokéCoinů navíc nemůžete získat z Gymů.

Kdy to bude?

Niantic má v plánu tuto úpravu začít brzy testovat v Austrálii. Po tomto testování a případných úpravách bude změna spuštěna pro zbytek světa.


Vydáno: 6.5.2020 22:16 | 
Přečteno: 6551x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Neví náhodou někdo jestli má být tato úprava přidána tedy do hry? já jen že je to rok starý článek a nikde jsem stále nic nového nečetl. díky
icon odpověděl(a)
koca2000
Nakonec na ní nedošlo. Po několika měsících se Niantic rozhodl testování ukončit a úpravu zrušil. O tom, co je k tomu asi vedlo jsme psali tady: https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-niantic-ukoncil-testovani-noveho-systemu-pokecoinu
icon odpověděl(a)
avatar
díky.
tenhle článek už sem nenašel, respektive mi ho google neukázal když sem hledal jak získávat pokecoin jinak než z gymu, nebo nákupem.
icon , Ne. odpovědět
avatar
Už ten denní limit 50 coinu je málo a ještě to že shop je velmi drahý a oni ještě chcou ať máme ještě méně protože mít pokémona v gymu 25h je nereálné.
icon odpověděl(a)
koca2000
Souhlasím, taky bych byl rád, kdyby byl limit větší. Nejhorší je, když se Pokémon vrátí pár limit před půlnocí a já už mám ten den plný limit. Obzvláště ve městech je udržet Pokémona v gymu i na 8 hodin dost těžké, natož 25 hodin. Na druhou stranu chápu Niantic, že se na hře snaží vydělávat a tak nějak balancuje mezi našemi a svými zájmy. Každopádně si myslím, že to nastavení, které je ve článku popsané se ještě změní.
icon odpověděl(a)
avatar
Tak ve mestech je gymu vice a neni problem kolikrat mam v gymech 5 pokemonu najednou a tech 50 mam kolikrat jen za 1-2 az si rikam ze je zbytecne je davat do vice gymu
icon odpověděl(a)
koca2000
Je to hodně o lokalitě. Některé gymy jsou ale dost frekventované. Vím minimálně o jednom, kde se tým vystřídá i 10x každý den.