×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Březnový Community Day 2023 navštíví Slowpoke a jeho galarská forma

Pokémon GO - Březnový Community Day 2023 navštíví Slowpoke a jeho galarská formaBřeznový Community Day bude opravdu pomalý!

Titulní obrázek článku

V březnu se do Community Day, který nás čeká v sobotu 18. března 2023 od 14:00 do 17:00 s pokračování v raidech až do 22:00, podívá Slowpoke a vezme s sebou i svou galarskou variantu. Tento event nám vůbec poprvé umožní získat shiny galarského Slowpoke.

V sobotu 18. března 2023 od 14:00 do 22:00 výjimečně nebude potřeba chytit 30 jedových Pokémonů s galarským Slowpokem jako buddym, abyste ho mohli vyvinout na galarského Slowbro.

Ve stejnou dobu budeme také plnit časově omezený Research, který bude dostupný pro všechny hráče a dá nám čtyři vývojové předměty King's Rock. Ten je potřeba na vývoj Slowpoka z regionu Kanto na Slowbro. Kromě toho budou k dispozici také tematické úkoly ve Field Research, za které budeme dostávat King's Rock, Stardust, Ultra Ball a další odměny.

#079 - Slowpoke

shiny

#079 - Slowpoke

#079 - Galar Slowpoke

shiny

#079 - Galar Slowpoke

#080 - Slowbro

shiny

#080 - Slowbro

#080 - Galar Slowbro

shiny

#080 - Galar Slowbro

#199 - Slowking

shiny

#199 - Slowking

#199 - Galar Slowking

shiny

#199 - Galar Slowking

Bonusy

Herní bonusy

 • 3x XP za chytání Pokémonů
 • 2x Candy za chytání
 • 2x šance na získání XL Candy při chytání (pro hráče levelu 31+)
 • Incense a Lure moduly vydrží 3 hodiny
 • Během eventu a 5 hodin po něm (do 22:00) bude možné provést jeden Special trade navíc (2 v jeden den) a trade bude vyžadovat jen 50% Stardustu

Pokémoni

 • Slowpoke a galarský Slowpoke se budou objevovat častěji
 • Zvýšená šance chytit shiny Slowpoke a galarského Slowpoke
 • Při focení se 5x objeví Slowpoke nebo galarský Slowpoke
 • Útokem pro všechny vývoje bude vodní Charged útok Surf (platí i 5 hodin po skončení eventu, tedy do 22:00)

Herní obchod

 • Za 19,50 Kč si budeme moct zakoupit Special Research Field Notes: Slow and Slower. Jeho obsah zatím neznáme. Ticket na tento Special Research bude možné koupit i pro přítele.
 • Do herního obchodu budou přidány nové předměty pro avatara inspirované Slowpokem (klobouk a tričko)
 • V herním obchodě, z PokéStopů a dárků půjde získat tematické nálepky na dárky
img

Útok za vývoj

Za vývoj Slowpoka a galarského Slowpoka na kterýkoliv z jejich vývojů během eventu nebo pět hodin po něm získáme vodní Charged útok Surf. Pojďme se tedy postupně podívat na všechny vývoje a zjistit, jestli jim tento útok nějak pomůže.

Ze Slowbro a Slowkinga se ani s útokem Surf Pokémon do raidů nestane, ale za to v Ultra League je tento útok ve spolupráci s psychickými útoky Confusion a Psychic může poslat mezi častěji používané Pokémony. Také v Great League tento útok přináší zlepšení, ale není zdaleka tak výrazné jako v Ultra League.

V případě galarského Slowbro a galarského Slowkinga je to v raidech úplně stejné. Tento útok jim vůbec nepomůže. Ovšem na rozdíl od jejich variant z regionu Kanto jim Surf nijak nepomůže na v PvP, kde je rozdíl zanedbatelný a rozhodně z nich tento útok nedělá Pokémony, které byste do PvP chtěli brát.

Bonusový event po skončení Community Day

Ani v tomto případě nebudou od 17:00 do 22:00 chybět v Gymech 4* raidy, ve kterých bude Slowpoke i galarský Slowpoke. Jako obvykle do těchto raidů nebude možné vstoupit vzdáleně. Po vyhrání takového raidu se budou v okolí 300 metrů od tohoto Gymu po 30 minut objevovat Slowpoke a galarský Slowpoke. Při jejich chytání bude pořád platit stejně zvýšená šance na získání shiny varianty jako během hlavní části eventu.


Vydáno: 2.3.2023 13:44 | 
Přečteno: 2766x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.