×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokemon GO - Celebi Special Research

Pokemon GO - Celebi Special ResearchPohyby v čase…
Celebi příchází…

„Profesor Willow potřebuje naši pomoc ještě jednou, vypadá to, že je na stopě Mytickému Pokemonovi Celebimu. Pomůžete mu s nalezením tohoto Pokemona, který umí cestovat v čase? Připravte se na nový Special Research, který začíná již 20. srpna 2018.“ Těmito slovy nám Niantic představil nový Special Research, který bude tentokrát ve znamení Johto Mytického Pokemona Celebiho.

Celebi

Po dlouhé době máme opět možnost pomáhat Profesoru Willowiovi v pátraní po Mytických Pokemonech. Výzkum začíná již 20. Srpna 2018, tedy po necelých 5 měsících od vypuštění Research Systemu. Co nám tento nový výzkum přinese a co se v něm bude dít?

Tento Special Research bude mít opět 8 různě těžkých úrovní. Odměnami za plnění úkolů budou především XP. Za splnění každé úrovně bude následovat odměna v podobě užitečných Itemů a také Pokemon Encounter. Celebi Special Research budete moci začít plnit, jakmile dosáhnete 3. úrovně v Mew Special Research.

Pro ty, kteří již svého Celebiho chytili na Pokemon GO Festu, má Niantic přichystanou nálož Celebi Candy.

Zdá se, že se v Celebiho přítomnosti začalo objevovat více Pokemonů z oblasti Johto tedy z druhé generace. Zvýšené Spawny Johto Pokemonů budou trvat do 28. srpna 2018, o Johto Festivalu připravím speciální článek.

Pokud jste do Celebiho úplní blázni, můžete si na sebe obléct nové Celebi tričko, které máte zdarma dostupné ve Style Shopu. Do Style Shopu byly také přidány nové SoulSilver a HeartGold Outfity, které se budou postupně odemykat podle úrovně Vaší medaile, kterou získáváte za chytání Johto Pokemonů.

1

Jsem z tohoto nového Special Research naprosto nadšen a těším se na svého Celebiho, doufám, že se mně i Vám podaří chytit s pořádně vysokým IV. Připravím pro Vás Guide na tento Special Research stejně jako na Mew Special Research. Přeji úspěšné plnění úkolů a nové Shiny Pokemony spojené s Johto Festivalem.


Vydáno: 23.8.2018 23:32 | 
Přečteno: 2198x | 
Autor: Honziksik
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.