×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Chtěli byste, aby hráči mohli na mapě bojovat proti vašemu avatarovi?

Pokémon GO - Chtěli byste, aby hráči mohli na mapě bojovat proti vašemu avatarovi?Niantic vyhlásil soutěž, díky které se váš avatar může objevit jako vyzyvatel na mapě v Pokémon GO!

Kdo hrál některou z konzolových Pokémoních her, tak určitě ví, že na mapě podél cesty stávají postavy dalších trenérů a vyzývají vás na souboj. Niantic se rozhodl, že se pokusí ještě více během Pokémon GO Tour: Kanto přiblížit původním hrám a tak se během tohoto placeného eventu všem hráčům bez ohledu na to, jestli mají ticket, budou na mapě objevovat ostatní trenéři.

A kdo tam bude? Nepůjde o náhodně vygenerované trenéry, ale o avatary opravdových hráčů, kteří navíc budou mít Pokémony, které tito hráči vyberou. Avatary, kteří se ve hře objeví se Niantic rozhodl vybrat soutěží.

Jak se soutěže zúčastnit?

Abyste se mohli zúčastnit, musíte být dospělí a zveřejnit na Twitteru do úterý 12. ledna 2021 8:59 Tweet, který bude obsahovat snímek obrazovky vašeho profilu ve hře, na kterém bude vidět váš avatar a vaše přezdívka. V textu Tweetu musí být seznam tří Pokémonů z regionu Kanto, které byste měli ve svém týmu (nesmí to být Ditto ani legendární nebo mytický Pokémon). Nakonec aby váš příspěvěk Niantic mohl objevit, musí obsahovat hashtag #PokemonGOTourContest.

  1. Snímek obrazovky s vaším avatarem a přezdívkou
  2. Tři Pokémoni z regionu Kanto (kromě Ditto a legendárních nebo mytických Pokémonů)
  3. Hashtag #PokemonGOTourContest

Niantic všechny příspěvky po skončení soutěže projde a některé vybere. Při výběru bude sledovat originalitu avatarova outfitu, sladěnost jeho tématu a vybraných Pokémonů a nakonec samotný výběr vašeho týmu.


Vydáno: 8.1.2021 23:53 | 
Přečteno: 1200x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.