×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Co nás čeká a nemine!

Pokémon GO - Co nás čeká a nemine!Oslava čtvrtých narozeni v plném proudu...
Co nás ještě letos čeká?

Pokémon GO slaví čtvrté narozeniny, pravidelně Vás o všem informujeme. Každý rok, těsně před Festivalem je vypuštěný promo plakát, pojďme si ho spolu projít a zjistit, co nás v letošním roce čeká a nemine!

Jak už bývá zvykem, jedná se o krásně ilustrovaný promo plakát. Co nás zaujme jako první je souboj dvou Pokémonů v popředí. A konečně vidíme i první Mega Evoluci - Lucaria. Dle zpráv Nianticu se Mega Evolucí dočkáme ještě v letošním roce. Mega Evoluce budou hlavním tahounem v novinkách.

Zde máme vyznačené ty nejzajímavější věci z celého plakátu. Starteři z Generace 6 přicházejí do hry, získáváme tak možnost chytit první Pokémony z oblasti Kalos. Je velmi pravděpodobné, že se jich dočkáme již v průběhu Festu a nebo těsně po jeho ukončení tak, jak tomu bylo i v předchozích letech.

#650 - Chespin

#653 - Fennekin

#656 - Froakie

To však není vše, plakát nám dále odhaluje další Pokémony. První z jich je Mystický Pokémon Victini, který se nám ukrývá v pravé části mezi balónky. Jedná se o Pokémona, který bude dostupný pro držitele vstupenky na Fest, jako odměna za splnění nedělního Researche. Ostatní hráči nemusí zoufat, koncem letošního roku následně vyjde speciální Research pro všechny. Ten kdo Research splní v průběhu Fest, za druhý získá již pouze Candy na Victini.

#494 - Victini

V levém horním rohu na nás vyskočí nově vypuštěný Pokémon - Whimsicott. Jedná se o druhou fázi evoluce a tak je dost pravděpodobné, že se dočkáme i té první v podobě Pokémona Cottonee. Získáme tak minimálně další dva Pokémony z aktuální generace 5 do svých Pokedexů.

#546 - Cottonee

#547 - Whimsicott

Jak již bylo řečeno v úvodu tohoto článku. Hlavním tahounem letošního roku budou Mega Evoluce. Na promo plakátu tak vidíme hned tři z nich. Mega Lucario, Mega Charizard X a Mega Mewtwo Y. O tom jak budou Mega Evoluce fungovat zatím nebylo řečeno nic konkrétního, ale k oznámení by mělo dojít po Festu, o všem budeme i nadále informovat a celou situaci pro Vás sledovat.

#448 - Mega Lucario

#006 - Mega Charizard X

#150 - Mega Mewtwo Y


Vydáno: 12.7.2020 12:04 | 
Přečteno: 5779x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.