×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokemon GO - Datamining 0.147.1 - Shadow Pokémoni a souboj s Rakeťáky

Pokemon GO - Datamining 0.147.1 - Shadow Pokémoni a souboj s RakeťákyShadow Pokémoni jako byli v hrách Colosseum a Gale of Darkness se blíží!

Je tu verze 0.147.1. Co v ní bylo přidáno, ale nebylo zveřejněno? Datamining odhalil hned několik zajímavých věcí.

Souboj s Rakeťáky a režim Invasion

V herních datech se objevil quest týkající se soubojů s rakeťáky. Bude se jednat o režim Invasion. Zajímavé je, že kromě vojáků Rakeťáků by se v tomto režimu měli objevovat také leadeři týmů Instinct, Valor a Mystic.

Shadow Pokémoni

BLíží se příchod Shadow Pokémonů. Tuto herní mechaniku známe z her Pokémon Colosseum a Pokémon XD: Gale of Darkness. Shadow Pokémony v těchto hrách není možné levelovat, vyvíjet ani jim dávat Rare Candy. Je možné takového Pokémona převést do normálu procesem purifikace. Bývalo to prováděno tak, že jste s Pokémona měli v party a chodili s ním nebo ho používali v soubojích. V Pokémon GO se proces purifikace bude pravděpodobně dělat pomocí Candy nebo Stardust.

Seznam Shadow Pokémonů: Rattata, Raticate, Zubat, Golbat, Crobat, Bulbasaur, Ivysaur, Venusaur, Charmander, Charmeleon, Charizard, Squirtle, Wartortle, Blastoise, Dratiny, Dragonair, Dragonite, Snorlax, Mudkip, Marshtomp, Swampert.

Další novinnky

3 nové útoky: Frustration, Return, Synchronoise
Nový item: Route Maker

Vydáno: 27.6.2019 10:14 | 
Přečteno: 939x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Team GO Rocket:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Je to tu odpovědět
koca2000
Rakeťáci se bez předchozího upozornění začali objevovat u Pokéstopů. Připravujeme pro vás článek. Niantic zatím nevydal žádné oficiální oznámení.