×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Datamining odhalil nový typ Lure modulů a s ním i Pokémony z Kalosu!

Pokémon GO - Datamining odhalil nový typ Lure modulů a s ním i Pokémony z Kalosu!

Máme pro vás informace z dataminingu, které nám mimojiné prozradí, kteří Pokémoni z Kalosu se blíží!

Nová načítací obrazovka nám nedávno prozradila, že se do hry chystají Pancham, Aromatisse, Sylveon a Xerneas. Nyní byly při dataminingu skupiny Pokeminers nalezeny nové texty, které nám prozrazují, že se do hry blíží další dva Pokémoni z regionu Kalos a nový Lure modul.

Nezapomínejme, že jde pouze o datamining a nic z toho, co je v tomto článku se nakonec ve hře nemusí objevit nebo to může být až za dlouho. Koneckonců v herních datech je už několik let i Master Ball.

Nový Rainy Lure Module

Ve hře jsou aktuálně 4 typy Lure modulů - základní, Magnetic, Mossy a Glacial. Kromě toho základního láká každý z modulů více určité typy Pokémonů. U Magnetic Lure modulu jsou to električtí, oceloví a kamenní Pokémoni, u Mossy Lure modulu hmyzí, travní a jedoví Pokémoni a u Glacial Lure modulu vodní a ledoví Pokémoni.

Nyní se v dataminingu objevily zmíňky o Rainy Lure modulu, který by podle popisu, který bude mít v baťohu měl lákat Pokémony, kteří mají rádi déšť. Takže místo toho, aby lákal Pokémony určitého typu, bude lákat Pokémony, kteří mají Weather Boost při dešti, což jsou vodní, električtí a hmyzí Pokémoni. Je ale dost možné, že na seznam se nakonec dostanou i další Pokémoni a proč vysvětlíme hned v další části.

Sliggoo a vývoj za deště

Sliggoo z regionu Kalos je jediný Pokémon, který vyžaduje ke svému vývoji na Goodra specifické počasí, konkrétně déšť. V Pokémon GO budeme mít dvě možnosti, jak ho vyvinout. Buď to bude muset být za deště nebo v blízkosti právě Rainy Lure modulu. Je tak dost možné, že i přesto, že jde o dračí typ, by se mohl Sliggoo objevovat v dosahu Rainy Lure modulu.

#704 - Goomy

#705 - Sliggoo

#706 - Goodra

Čas otočit mobil vzhůru nohama!

Proč bychom to dělali? Protože právě tak se v konzolových hrách vyvíjel a i v Pokémon GO bude vyvíjet Inkay z regionu Kalos na Malamara. Co je ovšem zrádné je to, že hra vám podle všeho nijak nenapoví, že musíte pro vývoj tohoto Pokémona udělat právě toto. Pochopitelně stále budete muset nasbírat jisté množství Candy.

#686 - Inkay

#687 - Malamar


Vydáno: 28.3.2021 19:22 | 
Přečteno: 4037x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO - datamining:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Skautik4
Děkuji. Už se moc těším 2
icon , - odpovědět
Skautik4
No rozhodně bude Goodra můj best buddy, protože je hrozně roztomilá. A chtěl jsem se zeptat, jestli by ji mohli přidat během rival weeku 4 ?
icon odpověděl(a)
koca2000
Vzhledem k tomu, že podle dnešních novinek z dataminingu Niantic dělá úpravy dat Pokémonů Pancham, Pangoro, Spritzee, Aromatisse, Swirix, Slurpuff, Sylveon, Goomy, Sliggoo a Goodra, je docela pravděpodobné, že přijdou už brzy a Rival's Week by v tom případě zněl docela logicky, protože příchod nových Pokémonů během tohoto eventu už byl oznámen.
icon , - odpovědět
Skautik4
Já mám greninju 10
icon odpověděl(a)
Sinraptor
Aha tak já mám ty 2 druhý startér evoluce (delfox, chesnaught) 1
icon odpověděl(a)
Skautik4
Ale já mám všechny 3.vývojové stádia startéru z regionu Kalos 10 10 10
icon , - odpovědět
Sinraptor
No tak za goodru jsem rád je to muj nejobl. Pokémon ale kde je goomy?
icon odpověděl(a)
Skautik4
Goodra je taky můj nejoblíbenější pkemon , ale jenom s Kalosu. Na tu samou otázku jsem se chtěl zeptat taky, ale myslím si že byl znázorněn jen vývoj za pomoci deště 1
icon odpověděl(a)
avatar
No u mně to je rozhodně greninja :D.
icon odpověděl(a)
koca2000
Ať to není Goomymu líto, tak jsem ho taky přidal 1