×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Datamining prozradil Pokémona květnového Community Day 2021!

Pokémon GO - Datamining prozradil Pokémona květnového Community Day 2021!Dosud neoznámený Pokémon, na kterého se zaměří květnový Community Day byl odhalen v dataminingu!

Titulní obrázek článku

Datamineři ze skupiny PokeMiners mají oči všude a tak jim neuniklo, že Niantic umožnil herním klientům stáhnout si nové texty, které mimojiné obsahují i texty ke Community Day a jeho Special Research. Takže, co jsme se dozvěděli?

Community Day proběhne v sobotu 15. května od 11:00 do 17:00 a zaměří se na normálního a létajícího Pokémona Swablu! Také už víme, že nás čeká obvyklý Community Day Special Research za ticket, který bude mít název Cotton-Winged Bird a bude mít 4 části. A poslední věc, kterou datamineři vydolovali je, že stejně jako u předchozích Community Day budeme moct získat 5 Swablu při focení Pokémona.

#333 - Swablu

shiny

#333 - Swablu

#334 - Altaria

shiny

#334 - Altaria

Zatím pořád nevíme, jaký bude bonus a útok, ale věřím, že se to už brzy dozvíme. Nezapomeňte, že na vývoj Swablu na Altaria je potřeba 400 Candy, takže to bude chtít mít připravenou pořádnou sbírku Pinap Berry.


Vydáno: 28.4.2021 16:31 | 
Přečteno: 1400x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Za mě také škoda. Já jsem již shiny swablu chytil a mám ji i jako best buddyho s mašlí. Doufal jsem v nějakého jiného pokémona jako třeba spearow, natu nebo aipon.
icon , - odpovědět
avatar
ten máj bude super, neviem sa už dočkať