×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Do hry příchází denní dobrodružný Incense s galarskými Articunem, Zapdosem a Moltresem!

Pokémon GO - Do hry příchází denní dobrodružný Incense s galarskými Articunem, Zapdosem a Moltresem!

Nová funkce přinese vzácně možnost získat galarské formy legendárních ptáků!

Titulní obrázek článku

Do Pokémon GO přichází nová funkce denního dobrodružného Incense (anglicky Daily Adventure Incense, PS: hledá se lepší překlad). Fungovat to bude podobně jako klasický Incense, ale je zde několik rozdílů. Funkce bude postupně spuštěna během týdne od pondělí 25. července 2022 pro všechny hráče

img

Jak to funguje?

Denní dobrodružný Incense vydrží 15 minut a láká, na rozdíl od toho klasického, Pokémony, kteří se neobjevují příliš často. Mezi některé zajímavější patří třeba Gible, Espurr, Rockruff nebo galarský Slowpoke. Objevit se může také řada vyvinutých Pokémonů.

Jednoznačně nejzajímavější je ale možnost získat galarské formy Articuna, Zapdose a Moltrese. Jaká je šance, že se objeví, pochopitelně nevíme, rozhodně ale doporučujeme v případě, že na ně narazíte, použít Golden Razz Berry a Ultra Ball. Mohou vám totiž utéct.

#144 - Galar Articuno

#145 - Galar Zapdos

#146 - Galar Moltres

Málo Pokébalů? Není problém. Pokud máte dohromady Poké Ballů, Great Ballů a Ultra Ballů méně než 30, dostanete při aktivaci denního dobrodružného Incense 30 Poké Ballů.

Po skončení denního dobrodružného Incense se nám objeví shrnutí, na kterém je seznam chycených Pokémonů a informace o tom, kolik jsme ušli metrů.

img

Kde je háček?

Zní to až moc dobře? Ano, má to háček. Denní dobrodružný Incense dostaneme každý den po půlnoci (předchozí musíme aktivovat nejpozději ve 23:44) a aby se nám při něm objevovali Pokémoni, musíme být v době, kdy je aktivní, v pohybu. Bez pohybu se objeví jen jeden nebo žádný Pokémon.

Pochopitelně je v jednu chvíli možné mít aktivovaný jen jeden druh Incense nebo Mystery Box a denní dobrodružný Incense se nedá shromažďovat. Můžete mít vždy jen jeden.

Jak ho spustit?

Stejně jako klasický Incense najdeme i tento v baťohu, kde ho můžeme aktivovat kliknutím a potvrzením spuštění.

img

Shrnutí

  • Vydrží 15 minut.
  • Získáme jeden každý den v 00:00, pokud jsme předchozí využili nejpozději ve 23:44 předchozí den.
  • Láká méně časté Pokémony a galarské formy Articuna, Zapdose a Moltrese.
  • Funguje pouze za pohybu.
  • Nesmí být zároveň aktivní jiný Incense nebo Mystery Box.
  • Nemůžeme jich mít u sebe více
  • Nepočítá se do kapacity baťohu.
  • Při aktivaci dostanete 30x Poké Ball, pokud máte dohromady méně než 30 Pokébalů bez ohledu na druh.

Vydáno: 26.7.2022 12:10 | 
Přečteno: 7227x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , vzdálenost odpovědět
avatar
dobrý den přeji,
také mně zaujala ušlá vzdálenost. Kolik je max. možná rychlost chůže/ běhu / jízdy aby se to počitalo v pokemon go? Já někde četl že 12 - 13 km/h což by odpovídalo že to je maximalní možná vzdálenost kterou může hráč ujít když se nezastaví nebo to zvedly?
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý den, to je dobrá otázka. Zdá se, že pro líhnutí vajec je potřeba se pohybovat kolem 12 km/h. Při klasickém Incense se ale Pokémoni objevují i při vyšši rychlosti a dají se chytit do přibližně 100 km/h. Samozřejmě tyhle hodnoty jsou pouze vypozorované komunitou. Jinak vzdálenost na obrázku mohla být dosažena při rychlosti cca 13 km/h.
icon , Dotaz odpovědět
avatar
Dobry den, mozna to moc resim, ale prosim o nazor- ma cenu s daily inscence chytat vsechny "modre prilakane" pokemony co uvidim?
O co mi jde- obcas mi to prihraje pokemony typu jungoose, natu, lilipup a tyto vazne nepotrebuju. Musim je chytat aby se mi s vetsi % objevili dalsi? Neni lepsi proste svizne pochodovat v pred a doufat treba v galarske ptaky, ci neco hodnotnejsiho nez obvykle pokemony, nebo se mi avizovany 30sec.spawn nejak natahne, pokud nechytim predchoziho?
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý den, řekl bych, že je jedno, jestli budete chytat všechny Pokémony, kteří se vám objeví. Hlavní je být neustále v pohybu a ideálně v rychlém pohybu bez zatáčení. Samozřejmě Niantic takovéto podrobnosti neoznamuje, takže jde jen o nejrůznější pozorování a u nich je ještě brzy na dělání závěrů.
icon , galarska trojka odpovědět
avatar
dobry vecer, jsem tu nova - nicmene by mne zajimalo, jestli je nekdo uz chytil - prvni dva dny za sebou jsem potkala (spis omylem) a chytila moltrese (zlata malina a zluty balon) vyskoci hned a rovnou zmizi v prachu .... a od te doby jsem je ani nezahlidla..... kterak tedy na to......
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý večer, jaká je pravděpodobnost, že se objeví zatím nevíme. Já osobně ještě neměl možnost chytat ani jednoho, ale u někoho jiného jsem viděl utéct Articuna. Bohužel, ale logicky, mají nízkou pravděpodobnost chycení a velkou šanci, že po hodu utečou. Nezbývá než používat Daily Adventure Incense, chodit při tom a doufat, že to padne. Připravím článek, kde bude vysvětleno, jak je to s tou jejich šancí na chycení, ale kromě zlaté maliny, Ultra Ballu a ideálně točeného excellentu žádné triky nejsou.
icon , Legendárky odpovědět
pds
Ešte by to chcelo dodať že : "Majú základnú mieru úlovku 0,3 % a mieru úteku 90 %" čo je teda hodne malá pravdepodobnosť výskytu a jeho chyteniu !
icon odpověděl(a)
koca2000
Ty údaje jsem sem schválně nepsal, protože bez řádného vysvětlení se z nich dělají špatné závěry. Základní míra chycení totiž přímo neříká, jakou máte pravděpodobnost na chycení tohoto Pokémona. To ovlivňuje ještě několik dalších parametrů jako typ Pokébalu, točení nebo velikost trefeného kruhu. V rámci tohoto článku jsem tedy nechtěl způsobovat zmatení. Kromě toho pravděpodobnost výskytu stále neznáme a jediná možnost, jak ji zjistit, je pozorováním. Až se dozvíme víc, určitě udělám článek, ve kterém bude vše rozepsané do detailu.
icon , - odpovědět
avatar
Jak může někdo během 15 minut ujít přes 3 km jako na tom obrázku?
icon odpověděl(a)
koca2000
Jde o oficiální obrázek od Nianticu a taky jsem se nad tím pozastavil. Mohla by to být jízda na kole. Jde o to být v pohybu, ale hra nerozlišuje chůzi od jízdy.
icon , Dotaz odpovědět
avatar
Zdravím ukázalo se mi že jsem dostal ten insense a dal jsem ze ho použiju později a od ty doby se mi v batohu neukazuje, nevíte proč? A žádný nový insense taky ne
icon odpověděl(a)
avatar
Restartovat aplikaci. Taky se mi v batohu neukazoval, po restartu vše funguje, jak má.
icon odpověděl(a)
avatar
Ani po restartu se mi neukazuje????
icon odpověděl(a)
koca2000
Vyzvedl jste si ho ze Special Research? Nejsem si teď jistý, jestli se na mapě ta ikonka neobjevuje i před tím.
icon , Insense odpovědět
avatar
Ta "každodenní dobrodružná vábnička" vypadá velmi lákavě :-).
icon , incease odpovědět
avatar
chtěl bych se zeptat, tento incease je do hry přidaný už na pořád nebo jen na nějaký čas? Děkuji za info
icon odpověděl(a)
koca2000
Nebyl oznámen jako nějaká limitovaná akce, takže by měl zůstat delší dobu. To ale samozřejmě neznamená, že se Niantic nemůže rozhodnout ho časem odebrat.
icon , - odpovědět
pali
rano sem to zapnul a neprislo vubec nic takze by to mel niantic trochu poladit 6
icon odpověděl(a)
koca2000
Funkci nepustili všem najednou, během týdne ji budou mít všichni.
icon odpověděl(a)
pds
Ten insence sa zobrazuje pod kompasom na hlavnej obrazovke. Stačí naň kliknúť a aktivovať ho.