×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Do hry přichází Hawlucha, ale jen jako regionálka!

Pokémon GO - Do hry přichází Hawlucha, ale jen jako regionálka!Hawlucha je ve hře, ale vyplatí se za ním cestovat?

Titulní obrázek článku

Hawlucha je bojový a létající Pokémon z regionu Kalos, o kterém se už před příchodem 6. generace do Pokémon GO mluvilo jako o slibném Pokémonovi hlavně do PvP s tím, že slušný by mohl být i do raidů. Od 1. března 2023 je Hawlucha ve hře, ale má to jeden dost zásadní háček. Je ho možné chytit pouze v Mexiku.

#701 - Hawlucha

Hawlucha a raidy

Hawlucha má bojový Fast útok Low Kick a hlavně bojový Charged útok Flying Press. Právě díky tomuto Charged útoku by bylo možné Hawluchu do raidů vzít, ale nutno říct, že pokud máte Terrakiona, Lucaria nebo třeba Conkeldura, není pro to důvod. Určitě se nevyplatí cestovat do Mexika kvůli tomu, abyste Hawluchu vzali do raidů.

Hawlucha a PvP

Původně se zdálo, že Hawlucha bude v PvP opravdu hodně dobrý. Měl totiž mít podle dataminingu ke svému unikátnímu bojovému Charged útoku Flying Press ještě létající Fast útok Wing Attack. To by hodně zamíchalo s Great i Ultra League a uvědomil si to zřejmě i Niantic. Krátce před příchodem do hry tak Hawlucha Wing Attack ztratil a zůstaly mu jen bojový Low Kick a jedový Poison Jab.

Jak tedy nakonec Hawlucha dopadl? V Great League to není žádná sláva, protože tam si s ním Pokémoni jako Walrein nebo i Mandibuzz a Sableye vcelku hravě poradí. Lepší je to v Ultra League, kde je jeho poměr vítězství proti běžně používaným Pokémonům výrazně příznivější, ale jen v případě, že k Power upu použijete i XL Candy. Pro hráče, kteří ještě nedosáhli levelu 40 nebo neprovedli dostatečný Power up to tak veselé není.

Komentář na závěr

Hawlucha nakonec není špatný Pokémon do PvP, ovšem určitě není takový, jak se očekávalo. Nutno říct, že odebrání útoku Wing Attack je ale ze strany Nianticu naprosto logické. Jen si představte, jak by byli hráči naštvaní, kdyby se tak silný Pokémon do Great League i Ultra League objevoval jen v jednom státě, který navíc nepatří mezi zrovna obvyklé turistické destinace.


Vydáno: 13.3.2023 12:48 | 
Přečteno: 1891x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Raptor
Nj, Niantik musí stále přidávat nové regionálky, aby pak mohl z hráčů cucat prachy za lístky na placené eventy, kde se tyto regionálky pak vyskytují. Protože pro drtivou většinu hráčů, je cena za lístek rozhodně dostupnější než cesta na druhý konec světa.

Jinak, když už jsme u těch regionálek, kolikrát se vám povedlo vylíhnout Relicantha? Mě asi z deseti desítek padl jen jeden.
icon odpověděl(a)
avatar
Co se týče líhnutí tak z 15 vajec (pokusů) jsem jich měl 8 8