×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Do hry přichází nálepky a pozvánky do raidů

Pokémon GO - Do hry přichází nálepky a pozvánky do raidů

Niantic oznamuje chystané novinky, které se už brzy dostanou do hry!

Mezi hráče se pomalu dostává aktualizace 0.177.0 a Niantic nyní přišel s oficiálním oznámením toho, co díky této aktualizaci bude moci brzy spustit.

Dárky s nálepkama

Již brzy budeme moct k dárku přidat nálepku a víc tak dárek ozvláštnit. Ze začátku bude ve hře 5 variant a později si budeme moct dokoupit další varianty v herním obchodě. Když budete chtít k dárku přidat nálepku, stisknete před odesláním dárku ADD STICKER a vyberete, kterou chcete poslat. Abyste mohli k dárku přidat nálepku, musíte jí mít v zásobě. Na začáku dostane každý z nás jednu sadu a další půjdou získat z dárků. Bohužel nálepky zřejmě nemají žádný vliv na obsah dárku ani jiný bonus a jde pouze o designový prvek.

Pozvánky do raidů

Dlouho očekávaná funkce je konečně tady. Když se připojíte do raidu, který máte v dosahu, objeví se vám v lobby tlačítko +, které vám umožní pozvat k sobě dalších 5 přátel. Ti vaši pozvánku uvidí v Nearby a dostanou notifikaci. To jim umožní připojit se k vám do raidu. Jejich Remote Raid Pass se využije až ve chvíli, kdy raid začne.

Kromě tohoto oznámení Niantic také zmínil, že tato funkce ve hře nebude dřív než Reshiram opustí raidy (16. června 2020).


Vydáno: 5.6.2020 22:18 | 
Přečteno: 7795x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Ale to by pak bylo na H****
icon , - odpovědět
avatar
Aspoň že ty pozvánky na raidy už budou
icon odpověděl(a)
Ricmont
Podle mě ty raidy budou omezené vzdálenosti například jen na město. Takže pokud má hráč kamaráda na druhé straně republiky tak si moc spolu nezahraji
icon odpověděl(a)
koca2000
Osobně si myslím, že to omezené nebude. Tenhle update totiž řekl bych není mířený na lidi v Evropě, ale na lidi v Americe, kde někteří mají v okolí 50 km od obydlí jenom pláň. Ti měli s raidy v úkolech největší problémy a nejvíc si stěžovali. Tam to není jako u nás, kde je se z každé vesnice dá dostat do většího města za míň než hodinu.
icon , - odpovědět
Ricmont
Raději bych místo samolepek měl možnost výměny Pokémona s někým na dálku
icon odpověděl(a)
koca2000
Souhlasím. Nálepka, která navíc nepřidá bonus, mě moc nezajímá a doufám, že nebude zabírat místo v batohu. Trade na dálku bych uvítal.
icon odpověděl(a)
avatar
Ten traid by byl lepší no
icon odpověděl(a)
ZeezooLrm
Naprostý souhlas, nálepky jsou k h...u, jako vzdálený trade by byl naprosto peckový 1