×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Do hry se chystá album s pohlednicemi!

Pokémon GO - Do hry se chystá album s pohlednicemi!

Pohlednice z dárků si budeme nově moct ukládat!

Titulní obrázek článku

Jednou z dnes již základních mechanik Pokémon GO je posílání dárků přátelům. Dárky získáváme za protáčení PokéStopů a právě PokéStop, ze kterého jsme dárek získali se ukáze i příteli, kterému dárek pošleme. Ve výsledku je ale úplně jedno, ze kterého PokéStopu příteli dárek pošlete. To se 16. prosince 2021 spolu s začátkem vánočního eventu změní, protože přichází možnost pohlednice sbírat!

Jak uložit pohlednici do alba?

img

Na obrazovce otevírání dárků od přátel se objeví nové tlačítko s připínáčkem. Jeho stisknutím se nám pohlednice s dárku uloží do našeho alba.

img

Nově si budeme moct také prohlížet dárky, které máme v baťohu. Díky tomu se budeme moct jednotlivých dárků zbavovat a po rozkliknutí dárku si jeho pohlednici také uložit do alba.

Jak si pohlednice prohlédnout?

img

Máme dvě možnosti, jak se dostat do našeho alba s pohlednicemi. V baťohu kliknutím na nový předmět Postcard Book nebo na profilu hráče kliknutím na nové tlačítko Postcard Book.

img

Pohlednice si můžeme třídit podle toho, kdy jsme je uložili, nebo podle toho, od koho jsme je dostali. Počet pohlednic bude zřejmě omezený. Zatím nevíme, jestli bude možné album rozšiřovat podobně jako baťoh nebo Pokémon Storage. Na zveřejněných obrázcích ze hry je ale vidět, že maximální kapacita bude 300 pohlednic.


Vydáno: 10.12.2021 23:44 | 
Přečteno: 3404x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
pali
radsi mohli udelat album na nalepky to by bylo lepsi k cemu mi budou pohlednice...
icon odpověděl(a)
avatar
Souhlasím to by bylo mnohem lepší.