×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Do raidů přichází Ultra Beast Celesteela a Kartana!

Pokémon GO - Do raidů přichází Ultra Beast Celesteela a Kartana!

Z neoznámených Pokémonů se vyklubali Ultra Beast!

Titulní obrázek článku

Je běžné, že Niantic na začátku neoznámí všechny Pokémony v raidech, ale většinou to udělá nejpozději několik hodin před tím, než do raidů opravdu přijdou. Tentokrát ale žádné oznámení nepřišlo a museli jsme si tedy počkat na hlášení z dřívějších časových zón.

Nyní už tedy můžeme říct, že od 13. září 2022 v 10:00 do 27. září. 2022 v 10:00 jsou v raidech a GO Battle League Ultra Beasts Celesteela a Kartana. Není to ale tak snadné, jak by se mohlo zdát. Podle prvních zpráv se to vypadalo, že tito Ultra Beasts budou regionální. Niantic nakonec na sociálních sítích potvrdil, že Celesteela je v raidech pouze na jižní polokouli a Kartana pouze na severní polokouli. Jedinou možností, jak u nás získat Celesteelu je tedy pomocí vzdálených raidů.

#797 - Celesteela

#798 - Kartana

Proč přichází dva Ultra Beast najednou?

Pořád tady mluvíme o tom, že Niantic musí s vypouštěním Pokémonů šetřit, protože jinak mu brzy dojdou. Teď tu ale najednou máme vypuštění hned dvou Ultra Beast v jednu chvíli. Co se změnilo? Popravdě to je velice dobrá otázka. Důvodem by však mohla být odpověď na následující otázku.

Proč právě tito dva Ultra Beast?

Odpověď na tuto otázku je o poznání jednodušší. Ultra Beasts mají totiž svá kódová označení, která obsahují číslo. A právě podle tohoto číslování jsou nyní na řadě Celesteela a Kartana. Jak mohou mít dvě Ultra Beasts stejné číslo? Šlo totiž o exkluzivní Pokémony, které šlo získat vždy jen v jedné z her Pokémon Sun a Pokémon Moon. Celesteela byla v Pokémon Moon a Kartana v Pokémon Sun. Ve své hře tak byl každý z nich 4. v pořadí.

img img

Vydáno: 13.9.2022 1:51 | 
Přečteno: 4480x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
Super, těším se na dalšího pokémona bude to super.
Co mně vadí je že zase další regionální pokémon v raidech, tak zase další kterýho nemůžeme chytit my v Česku opravdu bezva Niantic to udělal 7
icon odpověděl(a)
avatar
stiahni si napr. PokeRaid app
odpověděl(a)
avatar
Super, díky za tip. Týjo supr že jdou raidy na dálku nově jináč bysme měly smůlu
icon odpověděl(a)
avatar
súhlasím :)
icon , - odpovědět
pali
hlavne mega aggron bude super!!! (od 16. pokud se nemylim)