×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Field Research na září a říjen

Pokémon GO - Field Research na září a říjen

Jste zvědaví, jaké legendární Pokémony získáme z Field Research v září a říjnu? Asi vás zklameme.

V červenci a srpnu jsme mohli v odměně za 7 známek ve Field Research získat legendární Pokémony Graudon, Kyogre, Latios a Latias. Nyní od 1. září 22:00 do 1. listopadu 22:00 nás teprve potřetí v historii nečeká žádný legendární Pokémon. Čeká nás Eevee s květinovou korunou. Bude také možnost získat její shiny variantu.

Pokud jste ještě nevyužili evoluce Eevee pomocí přezdívek, toto je vaše šance na získání všech evolucí Eevee. S trochou štěstí si můžete udělat sbírku shiny Eevee evolucí.

Eevee

Shiny Eevee

Jak vyvinout Eevee na vybranou variantu?

Máte dvě možnosti. Dát Eevee speciální přezdívku a tím vybrat variantu. To funguje pro všechny varianty, ale jen JEDNOU NA ÚČET! Vývoj na Espeona, Umbreona, Glaceona a Leafeona lze ovlivnit i jinak než přezdívkami a i to vám zde popíšeme!

Vývoj pomocí přezdívky

Každá z evolucí Eevee má svou přezdívku a tuto metodu můžete pro každou z nich použít jen jednou! Přejmenování provede kliknutím na tužku vedle jména Eevee v detailu Pokémona. Že jste vše udělali správně, poznáte podle změny silulety u tlačítka "EVOLVE".

 • Evoluce = přezdívka
 • Vaporeon = Rainer

  Vaporeon

  Shiny Vaporeon

 • Jolteon = Sparky

  Jolteon

  Shiny Jolteon

 • Flareon = Pyro

  Flareon

  Shiny Flareon

 • Espeon = Sakura

  Espeon

  Shiny Espeon

 • Umbreon = Tamao

  Umbreon

  Shiny Umbreon

 • Glaceon = Rea

  Glaceon

  Shiny Glaceon

 • Leafeon = Linnea

  Leafeon

  Shiny Leafeon

Vývoj Espeona a Umbreona

Tato varianta funguje opakovaně a stejně jako u přezdívek se musí změnit siluleta u tlačítka.

U Espeona i Umbreona si musíte vzít Eevee jako svého Buddyho a nachodit s ní 10 km. Po té, co ujdete tuto vzdálenost si můžete ve dne vyvinout tuto Eevee ve dne na Espeona a v noci na Umbreona. Eevee při tom musí být pořád váš Buddy. Také rozhoduje den a noc ve hře, ne aktuální stav za oknem!

Vývoj Glaceon a Leafleon

Vývoj těchto evolucí je jednodušší než u Espeona a Umbreona. Stačí být v dosahu Pokéstopu, ve kterém je Mossy Lure pro vývoj na Lefeona nebo Glacial Lure pro vývoj na Glaceona. Po protočení Pokéstopu by se měla na tlačítku ukázat správná siluleta.

Vzhledem k tomu, že právě Glacial Lure a Mossy Lure jsou jednou z odměn v první části A Thousand-Year Slumber Special Research, neměl by toto být problém. Pokud jste je už použili, dají se koupit v Shopu za 200 Coinů jedna.


Vydáno: 31.8.2019 2:30 | 
Přečteno: 2015x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Research:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.