×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Giovanni a odměna za Field Research v dubnu

Pokémon GO - Giovanni a odměna za Field Research v dubnuJak to bude v dubnu s Giovannim? A který Pokémon bude ve Field Research?

Je tu konec března, který v Pokémon GO přinesl kvůli situaci ve světě několik změn a další se chystají. Nyní se ale pojďme podívat, jak bude vypadat dubnový boj s Rakeťáky a odměna za Field Research.

Shadow Pokémon u Giovanniho

Čekali jsme, že v dubnu budeme mít možnost zachránit od Giovanniho Suicuna. To se však nestane. Ani Giovannimu se asi nechce chodit ven a tak i v dubnu budeme zachraňovat Shadow Enteie. A to není všechno. V dubnu se nebude dostávat nový Special Research. Hráči, kteří ještě březnový Giovanniho Special Research s názvem The Shadowy Threat Grows nedostali, ho po dokončení předchozího dostanou, ale hráči, kteří už mají tento Special Research splněný, v dubnu nový nedostanou.

#244 - Entei

Dubnový Field Research

Tomuto tématu se samozřejmě budeme ještě věnovat v dalším článku až bude jasné, jaké jsou k dispozici úkoly. Nyní už víme, kterého Pokémona budeme moct získat za odměnu. Od středy 1. dubna 22:00 do pátky 1. května 22:00 získáte z Field Research bedny Alolan Exeggutora. Spolu s ním získáte také Stardust navíc.

#103 - Alolan Exeggutor

Pokémon Spotlight Hour a Mystery Bonus Hour

I tento měsíc budou tyto dvě akce probíhat stejně, jako tomu bylo v březnu. Každé úterý nás od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour. Během té budou zvýšené spawny všech Pokémonů. Každý čtvrtek od 18:00 do 19:00 se bude konat Mystery Bonus Hour. Během té nás čeká pokaždé jiný bonus. Může to být bonus XP, Stardustu nebo Candy.


Vydáno: 31.3.2020 1:45 | 
Přečteno: 1949x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.