☰☰
×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Hisuiský event v Pokémon GO - kompletní průvodce

Pokémon GO - Hisuiský event v Pokémon GO - kompletní průvodce

Neoznámený, už ani neočekávaný, ale přesto je tady! Pojďme oslavit vydání nové hry při eventu s hisuiským Voltorbem!

Titulní obrázek článku
Přidat mezi oblíbené zdroje na Google

Když se začalo blížit vydání nové hry Pokémon Legends: Arceus na Nintendo Switch, všichni očekávali, že v Pokémon GO bude doprovodný event. Niantic ale nic takového neoznámil a místo toho jsme se v den vydání hry dočkali jen jedné věty s informací, že v herním obchodě jsou předměty pro avatara ve stylu hlavních postav nové hry.

Nakonec jsme se ale eventu přece dočkali. Ten začíná v neděli 30. ledna 2022 v 10:00 a končí stejný den v 16:00. Pojďme se podívat, co si pro nás Niantic přichystal!

Noví Pokémoni

Event se zaměřuje na region Hisui (historický název regionu Sinnoh) a tak do hry přichází hisuiská forma Voltorba. Hisuiského Voltorba zatím není možné vyvinout.

#100 - Hisui Voltorb

Pokémoni v přírodě

Během eventu se ve volné přírodě častěji objevují tito Pokémoni:

Voltorb a hisuiský Voltorb.

#100 - Voltorb

#100 - Hisui Voltorb

Úkoly ve Field Research

Tento seznam pochází z pozorování hráčů a budeme ho doplňovat o nové poznatky.

ÚkolOdměna
Catch 3 Pokémon3x Poké Ball a Kanto Voltorb
Chyť 3 Pokémony

Voltorb from the Hisui Region?! Special Research

Voltorb from the Hisui Region?! 1/2

Úkol
Odměna
Chyť 10 Pokémonů

Voltorb

Použij 10 bobulí při chytání Pokémonů

Voltorb

Nakrm 3x buddyho

Voltorb

Odměna

Hisui Voltorb

3x Pinap Berry
3x Razz Berry

Voltorb from the Hisui Region?! 2/2

Úkol
Odměna
Chyť 20 Pokémonů

Voltorb

Použij 20 bobulí při chytání Pokémonů

Voltorb

Dej 10 točených hodů

Voltorb

Odměna

Hisui Voltorb

9x Pinap Berry
9x Razz Berry

Vydáno: 29.1.2022 23:56 | 
Přečteno: 3318x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Naše další články:

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Každoroční halloweenský event opět přichází na konci října.

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Trio jezerních strážců se poprvé představí se schopností Dynamaxu.

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

V Pokémon GO nás čekají na noční obloze meteorické roje.

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Je nové rozšíření opravdu Mega?

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Připravte si inkubátory na další Hatch Day.

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Zároveň s Fall Marathonem běží i eventový GO Pass.

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.