×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Hlasování skončilo! Jaké budou přístí dva Community Day?

Pokémon GO - Hlasování skončilo! Jaké budou přístí dva Community Day?O červnovém a červencovém Community Day rozhodovalo hlasování. Jak to dopadlo?

V neděli 24. května proběhlo hlasování, které mělo rozhodnout o tom, kteří Pokémoni budou v červnovém a červencovém Community Day. Vítěžem a tedy Pokémonem červnového Community Day se stal Weedle a na druhém místě se umístil Gastly, takže ho uvidíme v červenci. Pojďme se tedy podívat, co o jednotlivých Community Day víme.

Červnový Weedle Community Day

Červnový Community Day proběhne 20. června a jeho hlavní hvězdou bude Weedle. Zatím nevíme, v jakém časovém rozmezí bude event probíhat ani jestli půjde o Play at Home variantu. Za vývoj Beedrill dostaneme zemní Charged útok Drill Run, který výrazně zlepší jeho bojeschopnost proti kamenným a jedovým typům.

#013 - Weedle

#013 - Weedle

#014 - Kakuna

#014 - Kakuna

#015 - Beedrill

#015 - Beedrill

Červencový Gastly Community Day

O červencovém Community Day víme ještě méně. Nevíme totiž ani datum, kdy proběhne, ale jsem si jistý, že to bude někdy v červenci. Jeho hlavní hvězdou bude Gastly a jeho vývoje. Gengar za vývoj dostance duchový Charged útok Shadow Punch. Nejde o nejsilnější útok, ale o útok, který nevyžaduje příliš energie na nabití a hodí se tedy na zbavení soupeře štítů.

#092 - Gastly

#092 - Gastly

#093 - Haunter

#093 - Haunter

#094 - Gengar

#094 - Gengar


Vydáno: 25.5.2020 18:23 | 
Přečteno: 915x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.