×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Jak dobrý je Genesect s Burn Drive?

Pokémon GO - Jak dobrý je Genesect s Burn Drive?Pojďme se podívat, jak dobrý a užitečný je Genesect s Burn Drive a útokem Techno Blast.

Ti z vás, kdo sledují náš web pravidelně nebo už nějakého Genesecta s Burn Drive chytili, možná vědí, že má speciální útok Techno Blast, který nemůže mít žádný jiný Pokémon. Genesect má několik forem, které se liší tím, který Drive (disk) je zapojený nahoře u jeho kanónu. Pozná se to také podle světla, které vedle něj svítí. Je celkem 5 forem, které se liší barvou světla a tím, jaký má Techno Blast typ:

  • Bez disku - oranžové světlo - normální typ
  • Shock Drive - žluté světlo - elektrický typ
  • Burn Drive - červené světlo - ohnivý typ
  • Chill Drive - bílé světlo - ledový typ
  • Douse Drive - modré světlo - vodní typ

Nyní můžeme chytat Genesecta s Burn Drive, takže jeho Techno Blast je ohnivého typu a my se podíváme, kde bychom toho mohli využít.

#649 - Genesect (Burn)

Ohnivý Techno Blast v raidech

V raidech obecně platí, že je ideální, když jsou Fast i Charged útoky proti soupeři efektivní. V tomto směru je Genesect s ocelovým Metal Claw a ohnivým Techno Blast dobrý proti ledovým Pokémonům jako je Regice. Ovšem když už bychom chtěli Genesecta používat proti ledovým Pokémonům byla by lepší kombinace útoků Metal Claw a ocelový Magnet Bomb. Problém ohnivého Techno Blast je totiž v tom, že u Genesecta nemá bonus zvaný STAB (Same-Type Attack Bonus), který přidává 20% k síle útoku, když je typ útoku a Pokémona stejný.

O něco lepší to je, kdybyste chtěli použít Genesecta s hmyzím útokem Fury Cutter a ohnivým Techno Blast proti travním Pokémonům. Oba útoky jsou proti nim efektivní a navíc Techno Blast vychází jako silnější útok než X-Scissor, ale ten rozdíl je malý.

Zajímavá a asi nejlepší varianta je přidat si jako druhý Charged útok X-Scissor a používat pak Genesecta proti travním i psychickým Pokémonům. Na psychické Pokémony sice nejsou ohnivé útoky efektivní, ale právě v té chvíli nastoupí X-Scissor.

Ohnivý Techno Blast v PvP

Hlavní výhodou ohnivého Techno Blastu bude jeho typ. Je to totiž jediný Genesectův útok, který je účinný na ocelové Pokémony, které v Ultra League potkáváme dost často. V kombinaci s hmyzími útoky by tak mohl odolávat psychickým, ocelovým, travním a hmyzím Pokémonům, což už je docela slušné. Se slabinou v podobě ohnivých Pokémonů mu to ale moc nepomůže.

Ohnivý Techno Blast by tedy především v Ultra League a možná i v Master League mohl být zajímavý, ale jak na něj budou hráči reagovat poznáte až v praxi. Nezapomeňte, že díky červenémy světlu nebude ohnivý Techno Blast pro soupeře žádným překvapením.

Shrnutí

Genesect s Burn Drive není špatný a rozhodně je lepší do PvP než jeho normální forma bez disku. Myslím si, že to ale není nejlepší z jeho forem a že obzvláště zajímavá bude Douse Drive forma, která bude mít vodní útok a bude se tak schopná vypořádat v PvP s ohnivými Pokémony, které jsou aktuálně obrovskou Genesectovou slabinou.


Vydáno: 7.1.2021 9:45 | 
Přečteno: 1499x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.