×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Manuál

Pokémon GO - Jak fungují XXS a XXL Pokémoni?

Pokémon GO - Jak fungují XXS a XXL Pokémoni?Co přináší nová mechanika XXS a XXL Pokémonů?

Titulní obrázek článku

U každého Pokémona bylo vždy napsáno, jak je vysoký a kolik váží. Když se tato hodnota vzdálila od průměru, mohli jsme u ní vidět nápis XL nebo XS. Od 17. ledna 2023 mají všichni Pokémoni ještě dvě nové velikosti, XXS a XXL. Ty se navíc liší nejen tím, že je hodnota malá nebo velká, ale i tím, jak velký se Pokémon zobrazuje. To znamená, že když dáte vedle sebe normálního Pokémona a jeho XXS a XXL variantu, i rychlým pohledem poznáte, který je který.

Novinka nepřináší to, že by byl každý Pokémon jinak veliký podle hodnoty své výšky, ale pouze přidává další dvě možné velikosti. Jde pouze o kosmetickou změnu. Velikost nemá žádný vliv na CP Pokémona, HP ani sílu jeho útoků.

Kde všude bude vidět rozdíl ve velikosti?

img

Rozdíl ve velikosti poznáme všude, kde se nahrává 3D model Pokémona a ne jen jeho obrázek. To je v detailu Pokémona, u buddyho v profilu i na mapě, při chytání, v soubojích nebo v AR módu.

Jak poznáme, že chytáme XXS nebo XXL Pokémona?

Kromě toho, že je Pokémon při chytání o trochu menší nebo větší, což by se mohlo snadno přehlédnout, nás na to, že chytáme XXS nebo XXL Pokémona upozorní také speciální animace a nápis.

Statistika rekordních velikostí

img

Když už jsou ve hře speciálně oddělené XXS a XXL varianty, dává smysl také sledovat, kterého nejmenšího a největšího Pokémona se nám podařilo chytit. Rekordní hodnoty se zobrazují v Pokédexu u každého Pokémona, pokud chytíte alespoň 3 jeho zástupce.

Jakmile chytíte většího nebo menšího Pokémona než všechny, které jste zatím chytili, zobrazí se vám zpráva o vašem novém rekordu.


Vydáno: 28.1.2023 23:58 | 
Přečteno: 2722x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Velikosti odpovědět
Gamster
Škoda, že tahle věc je úplně k ničemu. Prakticky zbytečnost ve hře. ❄️