×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Kde je Mega Pidgeot a další Shadow Pokémoni?

Pokémon GO - Kde je Mega Pidgeot a další Shadow Pokémoni?

Splnili jsme úkol na získání Mega Pidgeota? A proč nedošlo ke změně Shadow Pokémonů?

Poslední dobou se Niantic zdá trochu neaktivní. Během prvního Mega eventu jsme měli za 2 miliony Mega Raidů získat Mega Pidgeota. V druhém eventu Mega Battle mělo zase dojít k výměně Shadow Pokémonů, které Rakeťáci používají. Ale k ani jednomu nedošlo a dokonce o tom ani nejsou naprosto žádné oficiální prohlášení. Co se tedy děje?

img

Nesplnili jsme úkol?

Asi není nikdo, kdo by nevěděl, že se hráčům nelíbí to, jak Mega Evoluce fungují. Někteří hráči dokonce řekli, že je hodlají ignorovat a do Mega Raidů zásadně nechodit. Je tedy možné, že se opravdu hráčům z celého světa nepodařilo dohromady vyhrát 2 miliony Mega Raidů?

Ta možnost tu pochopitelně je, ale upřímně vzhledem k počtu hráčů by mě to vážně překvapilo. Přiznávám, že nemám k dispozici statistiku počtu aktivních hráčů, ale i tak se mi zdá, že 2 miliony Mega Raidů by být vyhrané tak za dva až tři dny.

Niantic zapomněl?

Normálně bych řekl, že bych byl velice překvapený, kdyby ve firmě velikosti Nianticu zapomněli změnit seznam Shadow Pokémonů a aktivovat Mega Pidgeota a ani o tom nevydali prohlášení na Twitteru. Jenomže aktuálně je situace trochu jiná a vyloučit se tahle možnost nedá.

Chybí zaměstanci, kteří by to udělali?

Ač se to může zdát absurdní, Nianticu opravdu aktuálně chybí zaměstnanci. Vedení Nianticu si uvědomilo, že tento rok byl pro jejich zaměstance těžký, protože museli dělat velké množství úprav, aby bylo možné hrát pohodlně z domova, a přišlo s tím úplně nejhorším nápadem, který mohlo dostat. Zaměstnanci tvrdě pracovali a tak si zaslouží dovolenou, všichni najednou, na týden... Ano, až na pár zaměstnanců, kteří zajišťují podporu a aktuálně nejspíš vůbec netuší, co mají dělat, měli všichni zaměstnanci od 7. září na týden dovolenou.

Nejpravděpodobnější scénář je tedy ten, že všichni, kdo mají na starost věci jako vypouštění Mega Evolucí a výměnu Shadow Pokémonů, zkrátka nejsou v práci a nikomu jinému neřekli: „Tady to máte připravené. Stiskněte tohle tlačítko a je to.”


Vydáno: 13.9.2020 22:06 | 
Přečteno: 2724x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.