×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Kdy půjde koupit ticket na A Colossal Discovery a kolik bude stát?

Pokémon GO - Kdy půjde koupit ticket na A Colossal Discovery a kolik bude stát?I když ne z oficiálních zdrojů, dozvídáme se o prvním celosvětovém placeném eventu další informace.
Začátek prodeje byl posunut!

Aktualizace 10. 10. 2019 21:38 - Začátek prodeje byl o týden posunut, ale termín eventu se podle všeho nemění.

Z oficiálních zdrojů zatím nepřišla ani informace o tom, že nějaký event bude a my už i tak k němu máme spoustu informací. Pokud o eventu Colossal Discovery slyšíte poprvé, jedná se o jednodenní event podobný GO Festu nebo Safari Zone s tím rozdílem, že se bude moct zúčastnit bez ohledu na to, kde na světě budete a bude probíhat vždy v lokálním čase. Konkrétně proběhne 2. listopadu od 11:00 do 19:00 místního času.

A teď tedy ty nové informace. Datamineři zjistili, že ticket potřebný pro účast bude možné koupit od 15. 22. 25. října ve 13:00 do 2. listopadu v 17:00. Je překvapivé, že bude možné i po začátku eventu zakoupit ticket.

img

Ticket bude podle všeho možné koupit pouze pomocí mikrotransakce. Už nyní je na App Store informace o jeho ceně. Bude stát 199 Kč. Zatím ale nejsme schopni říct, jestli je to hodně nebo málo, protože celkem paradoxně stále nevíme, co bude obsahem tohoto eventu.

Za tento datamining jsme vděční skupině PokeMiners.


Vydáno: 10.10.2019 21:38 | 
Přečteno: 986x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.