×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

[Apríl] Pokémon GO - Kecleon dopaden!

[Apríl] Pokémon GO - Kecleon dopaden!

Téměř legendární Pokémon chycen!

Pokémon s číslem #352 - Kecleon, zároveň poslední chybějící Pokémon ze třetí generace v Pokémon GO byl chycen!

Samo o sobě by to nebylo nic překvapivého. Niantic postupně přidává stále nové Pokémony do hry. Velké překvapení však přišlo ve způsobu, jakým byl tento Pokémon chycen. A na toto první chycení obratem reagoval Niantic prostřednictvím sociálních sítí: "After 557 days, you Got it! Congratulation!"

#352 - Kecleon

Kdy byl Kecleon vypuštěn

Po této zprávě se zdá, že Niantic odkazuje na jednodenní event z neděle 22. září 2019. V tento den se zhruba na hodinu všude po Světě ukazoval právě Kecleon, po jeho chycení se však změnil na Ditta. Niantic nedodal žádné další informace.

imgimg

Jak byl dopaden

Hráč s přezdívkou Ambosrider kterému se podařilo Kecleona chytnout tomu sám ze začátku nevěřil. Vše popisuje tak, že hrál hru, stejně jako každý den. Když v ten moment se mu obrazovka v jednom místě na mapě "zavlnila". Domníval se, že se jedná o odlesk na displeji telefonu a nevěnoval tomu ze začátku žádnou pozornost, dokud se efekt neopakoval. V tento moment přejel displej telefonu rukávam svého oblečení, aby celý displej otřel a eliminoval nežádocí odlesky. Přesně v ten moment se však ukázalo, že se skutečně jedná o Pokémona a byl to právě Kecleon.

img

Byl tu po celou dobu?

Podle dostupných informací to vypadá, že tu Kecleon skutečně byl celou dobu s námi a čekal na své dopadení. Jedná se o "neviditelného" Pokémona na mapě, pouze zavlnění obrazovky v určitém místě prozrazuje jeho přítomnost. Aktuálně dává smysl i již dříve vypuštěný event.

Niantic je skutečně plný překvapení. Neustále pro všechny hráče připravují stále novější eventy a vypouští nové Pokémony. Dobrodružství nás všech tak může pokračovat. Celý redakční tým Pokémaniaku pro Vás bude i nadále připravovat ty nejaktuálnější zprávy. Než však vyběhnete do ulic a celý článek čtete až sem. Máme zde jaro, začal nám aprílový event a vzhledem k datu, toto je menší aprílový vtípek naší redakce. Doufáme, že Kecleon se skutečně brzy do hry podívá. Ale v jaké formě, jakým způsobem? Líbil by se Vám podobný způsob a nebo preferujete nějaký jiný, s ohledem na to, jak tento Pokémon fungoval v jiných hrách? Své názory určitě napište dolů do komentáře.

Něco málo na závěr

Samotný Niantic si pro nás většinou připraví nějaký ten aprílový žertík, co myslíte, že nás čeká tentokrát? Na co se máme přípravit? Vzhůru za dobrodružstvím!

img

Vydáno: 1.4.2021 2:49 | 
Přečteno: 3544x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
aww a já si myslel že mě nic dneska nenapálí ale bylo to fakt moc pěkně propracovaný :D
icon , - odpovědět
Sinraptor
Já na apríl čekal že 5ahle stránka bude odstraněna z googlu 3 čekal jsem kecleona do hry 7 ale povedlo se vám to 2
icon , - odpovědět
Skautik4
3 3 3 3 3 Děkuji. Moc jsem se nasmál 5 5 5 5 5 5