×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Leadeři Rakeťáků přicházejí!

Pokémon GO - Leadeři Rakeťáků přicházejí!

Už je to tady! Připravte se bojovat proti leaderům Rakeťáků!

Že se blíží příchod leaderů Rakeťáků vám tady píšeme skoro každý den. Tentokrát už ale víme, kdy to přijde a také jak to bude vypadat!

Všechno to začalo v úterý 5. 11. třemi zprávami od leaderů Rakeťáků leaderům našich týmů:

Blanche. You overthink. You overcalculate. You overcomplicate. But can’t you see? It’s pretty simple. Your time as a leader is OVER!!! Cliff

Spark. Your naïve positivity is laughable and will be your undoing. The world is so very cruel. I’ll make sure to remind you soon. Sierra

Candela. After all this time, you still haven’t changed. Tsk. Remember, fire is a fickle thing. When controlled, it provides warmth, but in the wrong hands, it burns. You will regret the day you took what was rightfully mine. Arlo

Večer pak byla aktualizace (nejspíš omylem, nebo jako test) spuštěna v několika světových městech. Díky tomu se dozvídáme hodně podrobností, které si necháme na konec článku.

Ve středu profesor Willow poslal poslední zprávu. Podařilo se mu dekódovat opravdu malou část zprávy Rakeťáků, kterou v neděli zachytil.

Date: 11/6/19

Subject: [Willow Report] Update: Encrypted file contains a message

The file that I received on November 3 appears to be a message sent from the leader of Team GO Rocket to the entire organization. I was able to decode only part of it. These sections are replicated below. It seems to be a memo.

██████████████████████████████████████████████████████████ █████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████████
█████the time is now██████████████████████11/7█████████████
█████G██V███I████████

I will advise all Trainers to stay vigilant.

—Professor Willow

To nejdůležitější je, že nám tímto bylo prozrazeno datum, kdy se i u nás začnou objevovat leadeři Rakeťáků. Bohužel ale nevíme, jestli to nebude až ve 22:00. Předpokládáme, že ve stejnou dobu přijde i Special Research.

Co víme o boji s leadery?

Jakmile proběhne spuštění této aktualizace dojde, začnete kromě Shadow Pokémonů získávat z Gruntů také Mysterious Component.

img

Až jich nasbíráte 6, budete z nich moct vytvořit Rocket Radar. A přepnout si mapu do speciálního režimu, ve kterém se vám ukáže, u kterých Pokéstopů jsou leadeři Rakeťáků. Ti se ale objevují jen od 6:00 do 22:00.

V jednu chvíli u sebe můžete mít jen 6 Mysterious Components a Rocket Radar je jen na jedno použití.

img

Narozdíl od Gruntů, leadeři vždy používají při boji štíty. Za výhru získate 1000 Stardustu a 1-2 itemy: Unova Stone, Sinnoh Stone, Max Revive, Revive, Hyper Potion, Max Potion.

O souboji s Giovannim zatím nic nevíme.

Používaní Pokémoni

Leader#1#2#3
CliffMeowthSandslash, Snorlax, FlygonTyranitar, Torterra, Infernape
SierraSneaselHypno, Lapras, SableyeAlakazam, Houndoom, Gardevoir
ArloScytherGyarados, Magnezone, CrobatCharizard, Dragonite, Scizor

Pokémony z 1. skupiny lze získat a mohou být i shiny!


Vydáno: 6.11.2019 23:06 | 
Přečteno: 1497x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Team GO Rocket:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.