×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Leden 2023 přinese Chespin Community Day!

Pokémon GO - Leden 2023 přinese Chespin Community Day!

Další ze startovních Pokémonů se chystá do Community Day!

Titulní obrázek článku

Ještě není ani konec měsíce a my už se dozvídáme první informaci o tom, co nás čeká během ledna 2023. Community Day je totiž už v sobotu 7. ledna 2023 od 14:00 do 17:00 a tento první Community Day roku 2023 se zaměří na dalšího ze startovních Pokémonů. Vydáváme se do regionu Kalos za Chespinem, kterého budeme mít vůbec poprvé možnost získat teké v shiny variantě.

#650 - Chespin

shiny

#650 - Chespin

#651 - Quilladin

shiny

#651 - Quilladin

#652 - Chesnaught

shiny

#652 - Chesnaught

Bonusy

Herní bonusy

 • 1/4 vzdálenost líhnutí pro vejce daná do inkubátoru během eventu
 • 2x Candy za chytání
 • 2x šance na získání XL Candy při chytání (pro hráče levelu 31+)
 • Incense a Lure moduly vydrží 3 hodiny
 • Během eventu a 5 hodin po něm (do 22:00) bude možné provést jeden Special trade navíc (2 v jeden den) a trade bude vyžadovat jen 50% Stardustu

Pokémoni

 • Chespin se bude objevovat častěji
 • Zvýšená šance chytit shiny Chespina
 • Při focení se 5x objeví Chespin
 • Útokem pro Chesnaughta bude travní Charged útok Frenzy Plant (platí i 5 hodin po skončení eventu, tedy do 22:00)

Herní obchod

 • Za 19,50 Kč si budeme moct zakoupit Special Research Quality Quills. Jeho obsah zatím neznáme. Ticket na tento Special Research bude možné koupit i pro přítele.
 • V herním obchodě, z PokéStopů a dárků půjde získat tématické nálepky na dárky

Útok pro Chesnaughta

Za vývoj Qulladina na Chesnaughta během eventu nebo pět hodin po něm získáme pro Chesnaughta travní Charged útok Frenzy Plant a myslím, že spoustě z vás už je jasné, že tohle bude dobré. Frenzy Plant už v minulosti dostali například Venusaur, Tortera nebo Sceptile a vždy se z něj stal jejich nejlepší útok. Jinak tomu není ani u Chesnaughta.

Začneme v raidech. Frenzy Plant je tady pro Chesnaughta jasná volba, ale jak si vede mezi ostatními travními Pokémony? Na to, aby se stal nejlepším travním Pokémonem do raidů má Chesnaught bohužel málo CP a bez problému ho předeženou Kartana, Zarude, Shaymin ve Sky formě nebo Tapu Bulu. Chesnaught je ale hned za nimi, což z něj dělá nejlepšího snadno získatelného travního Pokémona a nechává za sebou i Roserade, Tangrowth nebo Venusaura.

Pojďme do PvP. Frenzy Plant v kombinaci s Vine Whip obsazuje první místo mezi travními útoky a bez potíží poráží Energy Ball. Chesnaught má ale ještě také bojový Charged útok Superpower. Zde jsou statistiky velice vyrovnané. Kombinace Fast útoku Vine Whip a dvojice Charged útoků Frenzy Plant a Superpower by tak určitě mohla být zajímavá, protože to umožní obzvláště v Master League dosahovat výrazně lepších výsledků, kde si s ním díky menšímu množství energie na aktivaci než u Energy Ball může troufnout i na Dialgu.

Bonusový event po skončení Community Day

Stejně jako v případě posledních několika Community Day nás po skončení hlavní části eventu, od 17:00 do 22:00, čekají v Gymech 4* raidy, ve kterých bude Quilladin. Do těchto raidů nebude možné vstoupit vzdáleně. Po vyhrání takového raidu se bude v okolí 300 metrů od tohoto Gymu po 30 minut objevovat Chespin. Při chytání tohoto Chespina bude pořád platit stejně zvýšená šance na získání shiny varianty jako během hlavní části eventu.


Vydáno: 19.12.2022 21:56 | 
Přečteno: 1889x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.