×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Můžeme chodit ven hrát Pokémony?

Pokémon GO - Můžeme chodit ven hrát Pokémony?Smíme i přes vládní nařízení chodit hrát Pokémony?

Ještě než se dostanu k věci, chtěl bych říct, že koronavirus způsobující Covid-19 by se rozhodně neměl brát na lehkou váhu. Je to nebezpečná nemoc a nařízení, která česká vláda zavedla, by se neměla porušovat ani brát na lehkou váhu.

Každopádně každého pokémaniaka teď určitě zajímá, jestli může jít ven zatočit si Pokéstopem nebo odehrát raid. Vláda od 16. 3. 2020 do 24. 3. 2020 6:00 nařídila omezení pohybu osob. To znamená, že by jste ideálně měli zůstat doma, ale jako u všeho i tady je několik výjímek. Kromě toho, že můžete jít do práce, nakoupit si a k lékaři, totiž můžete jít také do parku na procházku. Jinými slovy můžete jít na raid i k Pokéstopu, pokud splníte jednu podmínku. Bude v blízkosti pouze lidí, se kterými bydlíte. Nesmíte jít do raidu s někým dalším, aniž by stál alespoň 4 metry od vás.

Když to zkrátím: na raidy ano, ale jen s lidmi, se kterými bydlíte. Jinak zůstaňte doma, hrajte GO Battle League a získávejte z ní Stardust a s trochou štěstí i legendární Pokémony. A i pokud se vám moc nedaří, odehrajte tolik bitev, kolik vám to jen dovolí, protože Stardust je i za prohry a jeho víc, než byste za stejnou dobu získali za chytání Pokémonů venku.

Situaci na Slovenku příliš nesleduji, takže se v tomto mohu mýlit, ale pokud vím, omezení pohybu osob na Slovensku neplatí. Přesto bych vám ale doporučil řídit se tím, co je napsáno výše a zbytečně neriskovat.


Vydáno: 16.3.2020 22:41 | 
Přečteno: 2074x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.