×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic oznámil event GO Tour: Hoenn, který bude... jiný

Pokémon GO - Niantic oznámil event GO Tour: Hoenn, který bude... jinýPokémon GO Tour bude letos rozhodně jiná, než jsme čekali!

Titulní obrázek článku

Asi nikdo nepochyboval, že v únoru 2023 proběhne event Pokémon GO Tour a zaměří se na region Hoenn. Co ale asi nikdo nečekal je, že bude rozdělený na dvě části, které proběhnou v různých termínech. První placená část se odehraje jako lokální event v Las Vegas v USA. Druhá část podle všeho nebude placená a bude globální. Samozřejmě ještě neznáme všechny podrobnosti, ale vypadá to, že globální event bude přibližně stejný jako kdybyste loni hráli bez ticketu. Zásadní rozdíl je ale v tom, že ticket na celý event tentokrát neexistuje.

Začíná to znít zamotaně? Ani nevíte jak moc. Rozhodli jsme se tedy připravit celkem tři články. Tento, ve kterém se zaměříme na to, co Pokémon GO Tour: Hoenn obecně do hry přnese nového. V dalších dvou se pak zvlášť zaměříme na variantu v Las Vegas a zvlášť na globální variantu.

Příchod Primal Pokémonů

Pokémon GO Tour Hoenn bude znamenat příchod Primal variant Kyogre a Goudona do hry. Jde o Pokémony, kteří prošli primární reverzí. Na první pohled se může zdát, že jde o další Mega evoluce. U obou dochází k zlepšení některých statistik, ale rozdíl je v příběhu kolem obou mechanik.

#382 - Primal Kyogre

#383 - Primal Groudon

V případě Mega evoluce jde o reakci Pokémona na Mega Stone a Key Stone (v Pokémon GO Mega energii), která způsobí transformaci Pokémona do nové silnější podoby. Oproti tomu Primární reverze u Kyogre a Groudona místo transformace do nové podoby spouští transformaci do jejich původní přírodní podoby a obnovuje jejich ztracené síly. Ke spuštění primární reverze se využívá modrý nebo červený Orb (modrý = Kyogre, červený = Gridon). Jak bude mechanika fungovat v Pokémon GO samozřejmě nevíme, ale z oznámení se zdá, že půjde o novou formu podobně třeba jako v případě různých forem Deoxyse.

Noví shiny Pokémoni

Event do hry podle oznámení přinese 10 nových shiny Pokémonů nejen z regionu Hoenn:

Unown H, Surskit, Masquerain, Gulpin, Swalot, Torkoal, Cacnea, Tropius, Relicanth

shiny

#201 - Unown H

shiny

#283 - Surskit

shiny

#284 - Masquerain

shiny

#316 - Gulpin

shiny

#317 - Swalot

shiny

#324 - Torkoal

shiny

#331 - Cacnea

shiny

#332 - Cacturne

shiny

#357 - Tropius

shiny

#369 - Relicanth

Dorazí Kecleon?

Do hry už byli vypuštění všichni Pokémoni z regionu Hoenn kromě jednoho, Kecleona. Tento chameleoní Pokémon se naší hře stále schovává a všichni věřili, že právě GO Tour zaměřená na region Hoenn bude ten event, který nám ho do hry přinese. Ani po oznámení prvních informací o eventu to ale nemůžeme s jistotou říct. Na jednu stranu tu totiž máme informaci o tom, že budeme mít možnost chytit většinu Pokémonů z regionu Hoenn. Vzhledem k tomu, že u předchozích dvou Pokémon GO Tour bylo možné získat všechny Pokémony, znamenalo by to, že Kecleon nepřijde.

#352 - Kecleon

Na druhou stranu na jiné stránce, která informuje o konkrétních bonusech k lokálnímu eventu v Las Vegas, je, že máme zkompletovat Pokédex regionu Hoenn, což by znamenalo chytit i Kecleona. Jak to tedy bude? Těžko říct, možná bude Kecleon dostupný pouze pro hráče v Las Vegas nebo je Niantic prostě jenom tajemný.


Vydáno: 29.11.2022 23:14 | 
Přečteno: 2400x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Tour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Raptor
Pevně doufám, že ještě vypustí nějaké další info protože zatím to vypadá fakt dost ošizeně oproti předchozím dvoum eventům. Podle toho co píšou na Hubu, by snad měl být i nějaký placený event pro všechny hráče (Nia by byl sám proti sobě, kdyby placený event vypustil jen pro hrstku lidí a ne pro všechny hráče), za který by měl být shiny Jirachi. Jinak pevně doufám že regionálky nebudou jen záležitostí 10km vajec, ale budou třeba i na raidech nebo v úkolech, jako tomu bylo v minulých eventech. Zatím to tedy vypadá jako slabota, ale snad postupně toho prozradí víc, aby nalákali.