×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic oznamuje změny Remote raidů!

Pokémon GO - Niantic oznamuje změny Remote raidů!Jaké změny už brzy čekají Remote raidy?

Titulní obrázek článku

Už dlouhou dobu se vědělo, že Remote raidy čekají změny, protože ve svém základu odporují filozofii hry, nenutí nás chodit ven. Nyní nám Niantic představuje úpravy týkající se Remote raidů, které budou platit od 6. dubna 2023 v 20:00.

Jak často hrajete Remote Raidy?
Počet hlasů: 314

Změny v herním obchodě

  • Balíček 3x Remote Raid Pass se zdraží z 300 PokéCoin na 525 PokéCoin
  • Cena 1x Remote Raid Pass se zvedne ze 100 PokéCoin na 195 PokéCoin
  • Do herního obchodu bude přidán balíček 3x Premium Battle Pass (lokální raidy) za 250 PokéCoin

Změny raidů

  • Každý hráč bude moct za den odehrát maximálně 5 Remote raidů (při eventech může být počet navýšen)
  • Za lokální raidy se bude získávat více XL Candy

Změny získávání Remote Raid Passů

I nadále zůstává možnost si Remote Raid Pass zakoupit, i když za vyšší cenu. K tomu se ale přidává možnost získat ho i zdarma v bedně za 7 splněných úkolů ve Field Research. Jak velká bude pravděpodobnost jeho získání, samozřejmě nevíme. V případě, že byste už v batohu měli 3 Remote Raid Passy, získáte místo toho Premium Battle Pass.

Závěrem

Když si změny shrneme, přichází zdražení hry na dálku s cílem dostat hráče ven k lokálnímu hraní, což je jistě velká rána hlavně pro hráče v oblastech, kde je málo gymů nebo hráčů. Na druhou stranu přichází také možnost získat Remote Raid Pass zdarma a hlavně, Niantic potvrdil, že nemá v plánu Remote raidy ze hry v dlouhodobém výhledu odebrat. Jak to bude do budoucna s množstvím poškození, které hráči vzdáleně udělují, zatím není jasné, ale zatím se nezdá, že by měl Niantic v plánu jejich poškození snižovat.


Vydáno: 30.3.2023 23:04 | 
Přečteno: 5212x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
pali
Dnes sem v tydenni bedne misto remote pasu dostal unova stone 6 6 6
icon odpověděl(a)
koca2000
Ten Remote Raid Pass není garantovaný. Jde jen o jednu z možností.
icon , - odpovědět
Raptor
Jinak, někde jsem četl, že prý od 6.4. budou všechny remote pasy, které hráčům zůstanou v batohu přeměněny na premium pasy. Nevíte jestli je to pravda nebo blud? Jestli má smysl si je schovávat a nebo vypotřebovat dokud je čas.
icon odpověděl(a)
koca2000
O tom nic nevím a ani by to nedávalo smysl, vzhledem k tomu, že Remote Raid Passy zůstanou i nadále dostupné. Řekl bych, že jestli to bylo včera, tak to byl apríl.
icon , - odpovědět
avatar
Tak by aspoň Niantic pri tom zdražení RRP (Remote Raid Pass) mohol zaručiť, že z remote raidu nebudú padať 60% pokémoni. To ich rovno môžem chytať vo voľnej prírode a nie na to míňať RRP. A ako tu aj niekto správne podotkol, hru hrá určite i množstvo introvertov a nie každý sa chce družiť, rozprávať či byť v blízkosti s cudzími ľuďmi. To môžeme rovno presedlať na Sword, Shield, Arceus, Scarlet, Violet či MMORPG v 3D podobe, ktoré sa dosť vyrojili.
icon , Krok proti sólo hráčům odpovědět
Ricmont
Rád bych zde reagoval na to že jedná o krok proti sólo hráčům. Sám jsem sólový hráč a změny které Niantic udělal považuji za potřebné. Už jen protože Pokemon Go je hra která využívá pohyb. Pokud je člověk hráč na vesnici kde se mu furt ukazuje těch samých pět Pokemonů tak je to vůdči němu nefér. Ale pokud jste Sólo hráči z města kde máte Gym pomalu v každém koutě tak by pro vás neměl být problém si k tomu Gymu dojít.
icon odpověděl(a)
Raptor
Hm asi jsi mojí stížnost nepochopil (tedy alespoň myslím, že reaguješ na mně). Pro mně není problém si k tomu gymu zajít (zajít k němu můžu třeba 10x), pro mně je problém združovat se s cizíma lidma a chodit ve skupině. Kdyby vám hra třeba sama vygenerovala nějaké spoluhráče, když jste na to sami (za podmínek že budete fyzicky přítomni u gymu), tak bych v tom neviděl problém a takovou změnu bych uvital. Ale štve mně, že násilím tlačí lidi do združování a kopou do těch co se družit nechtějí.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Jenže to je jedna ze základních myšlenek Pokémon GO. Proto máš různé úrovně Gymu. Aby si hráči pomohli. Remote Passy vznikli v době Covidu kdy byl problém a hlavně zákaz se sdružovat. Před tím Remote Passy nebyly a sólo hráči hráli normálně.
icon , - odpovědět
HimariDanielle
Moc mě to mrzí, protože takto jsem bez šance si zahrát o Pokemony, které na cestě při procházkách nepotkám. Tady na tom našem konci se asi družit nikdo moc nechce, nebo mají svoje skupinky náctiletí a já už jsem za zenitem. Za tuto cenu si fakt 2x rozmyslím do čeho půjdu, pokud vůbec. Ráda si koupím úkoly ve hře navíc, kde je většinou nějaká fajn odměna, takže korunou nesmrdím a hru ráda podpořím, ale toto plošné zdražování se mi opravdu nelíbí. Za mě veliký krok proti sólo hráčům jako píše Raptor. 7
icon , - odpovědět
pali
Hnus! At ty raidy zrusi uplne! Legendarky jen za prachy a hotovo. Tento vymysl spolehlive odradi i tu posledni hrstku lidi ktere to jeste bavilo.
icon , - odpovědět
Raptor
Neskutečná prasárna Nianticu vůči sólovým hráčům. Kdy už jim konečně dojde, že jsou i lidi, co se nechtějí združovat a chcou hrát sami. Nad tímhle šikanováním těchto hráčů fakt zůstává rozum stát. Pevně doufám, že Nia po tomhle oznámení dostane takovou hromadu sprostých mailů, že tohle příšerné rozhodnutí ještě přehodnotí. Protože to není nic jiného než otrávit hraní všem, co hrají sami. S takovou snad brzo začnou sólo hráče i banovat za to že se nedruží.....
icon , - odpovědět
Ricmont
Myslím si že ta změna byla potřeba. Přece jen Remonte Raidy podle mě vznikli abychom mohli pořádat raid na gym s přáteli kteří jsou třeba mimo naše bydliště. Rozhodně nebyly zamyšlení tak že by si měl koupit člověk celý balík a potom sedět doma i když má gym sotva 500 metrů od baráku. Hlavně pokud si pamatuji dobře tak to vzniklo i kvůli Covidu.
icon odpověděl(a)
avatar
To zní zajímavě. Jenže nebylo nejprve Nintendo či tak něco, se kterým se nechodilo?

Můžu sedět doma, gym mám pod okny, ale když tu nejsou v okolí aktivní hráči, potřebuji ty odjinud a aby ty passy měli.