×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic poslouchá naše připomínky k Mega Evolucím a chystá změny!

Pokémon GO - Niantic poslouchá naše připomínky k Mega Evolucím a chystá změny!Niantic sbírá zpětnou vazbu od hráčů a chystá úpravu Mega Evolucí!

Před pár dny byly do světa Pokémon GO vypuštěný Mega Evoluce a okamžitě se objevila velká vlna ohlasů a rozhodně se nedá říct, že by převažovaly pozitivní ohlasy. Pokud nevíte, jak Mega Evoluce v Pokémon GO fungují, přečtěte si našeho průvodce.

Hlavní problém je, že lidem zkrátka nepřipadá námaha, která je potřebná na provedení Mega Evoluce, úměrná možnostem využití. Toho si všiml i Niantic a na Redditu zveřejnil komentář u jednoho z příspěvků.

Na nějaké změny si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, ale dobrou zprávou je, že Niantic si problémy uvědomuje a změny chystá.

Prohlášení Nianticu

Zdravím! Chtěl bych Vám poděkovat za všechnu zpětnou vazbu, kterou jste nám zaslali k Mega raidům. Velkou část viděly naše týmy a jsme rádi za části, které se vám líbí.

Jasně a zřetelně také slyšíme Vaši zpětnou vazbu ohledně toho, že:

  • první Mega Evoluce stojí příliš mnoho energie
  • časový limit Mega Evoluce neodpovídá nákladům vynaloženým k získání potřebného množství Mega Energy
  • chcete další možnosti, jak získat Mega Energy
  • máte pocit, že musíte platit, aby jste mohli využívat Mega Evoluci

Vemte prosím na vědomí, že se tímto zabýváme, ale jelikož jsme teprve na začátku tohoto procesu, může nějakou dobu trvat, než změny uvidíte ve hře. Některé změny již připravujeme, ale nemáme pro ně zatím žádné datum vydání.

Rád bych Vás všechny také požádal o zasílání další zpětné varby týkající se Mega Evolucí napsáním odpovědí k tomuto komentáři. Ať už půjde o rozvádění bodů zmíněných výše, či zkušenosti z raidů. Pravděpodobně nebudu schopen příliš odpovídat, ale vaše komentáře budou předány dalším členům týmu.

Originál naleznete na Redditu.


Vydáno: 30.8.2020 15:25 | 
Přečteno: 4399x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.