×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic postupně spouští změny vzhledu hry a několik dalších vylepšení

Pokémon GO - Niantic postupně spouští změny vzhledu hry a několik dalších vylepšení

Niantic si pro nás připravil několik novinek, které postupně přicházejí do hry.

Titulní obrázek článku

Po delší době Niantic přichází s řadou novinek, které nijak nesouvisí s žádným eventem. Většina z nich spadá do kategorie tzv. QoL změn, tedy změn „zlepšujících kvalitu života”. Nejviditelnější je asi změna vzhledu obrazovek při chytání a soubojích, ale pro mnoho hráčů budou určitě zajímavější tlačítka na rychlé uzdravení všech Pokémonů nebo možnost spustit dříve raid, ve kterém jste jen vy sami.

Niantic tyto novinky testuje a vypouští postupně a nemusí být zatím aktivované pro všechny hráče.

Změny vzhledu mapy a obrazovek při chytání a soubojích

Vizuálních změn se dočkala mapa a obrazovky při chytání a soubojích, které nyní nejsou vždy stejné, ale liší se podle prostředí, ve kterém se právě nacházíte. To znamená, že pokud jste ve městě, budou za Pokémonem budovy, když jste poblíž vody, je za Pokémonem jezero, a tak podobně. Kolik prostředí takto hra rozlišuje, zatím nevíme.

img img img img

Úpravy mapy, přinejmenším zatím, spočívají ve zvýraznění parků.

img img

Doporučení efektivních typů v raidech

Při vybírání Pokémonů do raidu nebo před soubojem s Rakeťáky si nově můžete prohlédnout, které typy jsou proti soupeři efektivní. Tuto informaci navíc uvidíte i v seznamu útoků Pokémona zvlášť pro každý z útoků.

img img img

Rychlé vyléčení Pokémonů a nakrmení buddyho

Revive a léčení Pokémonů vždy znamenalo proklikat všechny Pokémony (a díky lagům často některé vícekrát). Nyní přichází nové tlačítko, které umožňuje jedním kliknutím oživit a vyléčit všechny Pokémony najednou. Stačí jít stejně jako doposud do baťohu, vybrat Revive nebo Potion, který chcete použít, a míst klikání na jednotlivé Pokémony v dolní části obrazovky použít tlačítko HEAL ALL nebo REVIVE ALL.

img img

Na obrazovce buddyho přibylo tlačítko QUICK TREAT, které umožňuje nakrmit buddyho bez spuštění kamery nebo AR režimu. To ušetří čas, protože nemusíte čekat, až kamera naběhne a Pokémon dorazí do středu obrazovky. Stále je možné zvolit, čím chcete buddyho nakrmit.

img img

Zrychlení odpočtu raidů při hraní solo

Když Niantic do hry přidal v lobby při odpočtu před začátkem raidu tlačítko READY, které umožňuje spustit raid dříve a nečekat celý časový limit, potěšil tím opravdu velké množství hráčů. Nadšení ale poněkud opadlo, když se ukázalo, že toto tlačítko je dostupné jen tehdy, když jsou v raidu alespoň dva hráči. To znamená, že v 1* a 3*, do kterých může jít sám v podstatě každý, jste bez spoluhráčů museli čekat celý odpočet stejně jako dřív.

To se nyní mění k lepšímu. Pokud budete v raidu sami, stačí počkat 30 sekund a tlačíko READY se odblokuje a vy budete moct zkrátit odpočet na 15 sekund. Vstup do solo raidů tak nyní zabere 45 sekund místo 120 sekund.

img

a b c


Vydáno: 23.2.2024 16:19 | 
Přečteno: 2952x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Najväčšiu výhodu vidím asi v parte. To je tak neskutočne silný nástroj. Stačia 3 silné účty, parta a človek dokáže skoliť 5* raidy v 3 ľuďoch. Vtipnejšie je to ešte pri Shadow Raidoch, kde rovnaký efekt ako "Party Booster" má "Shadow Shard" takže ani zabíjanie Shadow Articuna, Moltresa, Zapdosa v 3 hráčoch už nie je žiadny problém.
icon , - odpovědět
SoulEevee99
Tak zrovna tlačítko u raidů mám už dlouho, lečení také a buddyho také, ale ta změna pozadí u pokémonů vypadá moc krásně :O
icon , - odpovědět
Raptor
Super, konečně přidali tlačítko na přeskočení odpočtu u raidu. Dalo by se říct prkotina, ovšem Nianticu trvalo dlouhých 7 let, než ji zrealizoval :D