×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic právě oznámil Gible Community Day!

Pokémon GO - Niantic právě oznámil Gible Community Day!Sen mnoha hráčů se stal skutečností, čeká nás Gible Community Day!

Titulní obrázek článku

Když se někdo zeptal, kdo by měl být v příštím Community Day, spousta hráčů pořád dokola odpovídala Gible, jeden z nejvzácnějších dračích Pokémonů. Nyní na sociálních sítích Niantic zveřejnil jen krátkou zprávu: „Gible. June 6. #PokemonGOCommunityDay”. Takhle by se mohlo zdát, že jde jen o vtip, ale podle dalších zpráv od Nianticu si máme toto datum poznamenat a čekat na další podrobnosti, takže zřejmě opravdu o vtip nejde a Gible se 6. června dočká svého Community Day.

#443 - Gible

shiny

#443 - Gible

#444 - Gabite

shiny

#444 - Gabite

#445 - Garchomp

shiny

#445 - Garchomp

Samozřejmě reakce nejsou pouze kladné. Určitá skupina hráčů Niantic nyní velice kritizuje, protože každý Pokémon, který se dostane do Community Day už není vzácný a rozhodně není vzácná ani jeho shiny varianta.

Na další podrobnosti si samozřejmě budeme muset ještě počkat, ale i tak jde o velké oznámení.

Těšíte se na Gible Community Day, nebo byste byli radši, kdyby nebyl?


Vydáno: 7.5.2021 15:58 | 
Přečteno: 2536x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Ti co to kritizují,jsou jen vůči ostatním nadřezení toto bych já osobně preferoval jako rasismus :D ale ono se na tyto kritizující děcka dostane! Já bych uvítal spíše Tropiuse,Carnivine,relicantha,heracrosse a další pokeše co se tady nevyskytují tak u nás v raidech,ale toto niantic neudělá a ti co ho mají by měli mít ban za flyke účty
icon odpověděl(a)
avatar
Nachodit candy s buddym dokáže každý. Někdo dřív, někdo později, ale o tom ta hra má být. A že holt nebude 100% IV, no bóže.

Gible má být vzácnej. A Niantic udělá Comunnity day, to je prostě výsměch. Mohli ho narvat do raidů (a ještě by na tom vydělali), mohli ho třeba narvat do vajíček s nějakou zvýšenou šancí vylíhnutí, mohli ho dát do nějakýho těžšího Field Research,...

Takhle ho a jeho evoluce bude mít naprosto každej (a ještě v shiny variantě), tak si vzácnost opravdu nepředstavuju...
odpověděl(a)
avatar
Na tento CD se docela těším. A to už mám jednoho shiny Giblíka i jedno kilo Lucky Garchompa. Ale přeji to i ostatním a nejspíš si sám vylepším shiny verzi.

Poznámku o regionálních pokeších od OlinCze moc nechápu. Právě regionální pokeši dávají hře cestovatelskou šťávu. Když plánuji zahraniční cestu, dívám se i po výskytu cizích kusů. V době korony je to horší, ale i tak mám z počátku roku pár Trophiusů a Throhů z Madeiry (stálo zato podstoupit i ty odporné testy). A jestli někdo má regionálky aniž by vystrčil nos z rodné vesnice ještě nemusí znamenat, že je podvodník. Sám běžně vyměňuji svoje úlovky s hráči, kteří mají jiné priority než cestování.
icon odpověděl(a)
avatar
Nechápu na co si pan/í Holdwine stěžuje. Vzácný měl být i Dratiny, Beldum, Bagon, Larvitar a další pseudo legendárky a každý kdo má rozum, tak mu musí dojít to, že jednou tento CD bude. Každý rok udělá Niantic alespoň 1 CD na pseudo legendárku(2018: Dratiny, Larvitar, Beldum 2019: Bagon 2020: bohužel žádný). Tady je vidět, že už je čas na další CD s pseudo legendárkou, protože poslední byl v dubnu 2019.

Můj názor je spíše takový, že už má svého shiny gibla a teď brečí proto, že ho bude mít prakticky každý, ale ruku na srdce. Já žiju na vesnici, kde je jenom 1 pokestop a to 0,75 km a žádný gym. Mám o dost menší pravděpodobnost na to, aby se mi tu Gible ukázal, tak proč bych neměl mít možnost získat i jeho shiny verzi? Člověk, který žije ve městě si nedokáže představit tuto situaci, protože má všude stopů a gymů (s prominutím) 3 prde...
icon odpověděl(a)
koca2000
Být 0,75 km od PokéStopu je ještě docela dobré. Nezapomínejme, že Česko a Slovensko jsou pokud jde o vzdálenosti dost malé, ale někteří hráči např. v USA mají nejbližší PokéStop 3 km daleko nebo i víc.
icon odpověděl(a)
avatar
Kopicek1: To se pletete, shiny Gibla nemám a vlastně po něm ani tolik netoužím. Ne tolik, aby se z celkem vzácného pokémona stalo něco, co se i v shiny verzi bude mazat (na co to mít 10x, že).
Není to o nepřejícnosti, ale jak jsem již psal - Gibla měl možnost získat naprosto každý z úkolů (a nemyslím jen Field research, když máte tak málo pokestopů) a nachodit potřebný candy (+ doplnit o rare) je skvělý pocit. Ano, právě ten teďka zhořkne...
icon , - odpovědět
avatar
Já se strašně těším na gible super pokémon.
icon , Reakce odpovědět
avatar
Za mě nejočekávanější a jeden z nejlepších CD, co byl a co bude. Poslední vážně pořádný CD, byl v dubnu roku 2019 a tohle je další neskutečná bomba, ale chápu lidi, kteří namítají to, že pak bude mít gibla úplně každý.