×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic testuje další změny - odměny z raidů a vejce

Pokémon GO - Niantic testuje další změny - odměny z raidů a vejceTestovací rok 2020 ještě nekončí. Jsou tu další dva testy!

Letos už Niantic testoval dost úprav: změnu PokéCoinů, která nakonec nepřišla, úpravu XP, která už platí, a nyní přichází s hned dvěma dalšími testy.

Od středy 9. prosince 2020 22:00 do začátku ledna 2021 mají hráči ve Velké Británii a Irsku upravené odměny za raidy. Zatím nevíme, jakým způsobem se odměny změní.

Od pátku 11. prosince 2020 19:00 začne celosvětově pro některé trenéry testování úprav skladování vajec. Konec tohoto testu není určený a podle toho, jak se bude vyvíjet, do něj mohou být přidáni další hráči. Aktuálně můžete mít jen 9 vajec a pokud např. nachodíte 25 km a nemáte volné místo, vejce nezískáte. Nově Niantic testuje možnost, že přidá tři další místa vyhrazená právě na odměnu z Adventure Sync a 12 km vejce od Rakeťáků. Takže pokud byste měli 9 vajec, budete moct odměnu dostat i tak.

Testovat se budou dvě varianty, které se liší podle toho, jak se přebytečná vejce zobrazují. Buď mezi ostatními nebo ve zvláštní části obrazovky se seznamem vajec.


Vydáno: 10.12.2020 10:19 | 
Přečteno: 1452x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.