×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Niantic zveřejnil grafiku k 5. výročí! Co nám prozradila?

Pokémon GO - Niantic zveřejnil grafiku k 5. výročí! Co nám prozradila?Je tu nová narozeninová grafika, tak se pojďme podívat, co na ní najdeme!

Titulní obrázek článku

Každý rok vydá Niantic během oslavy výročí vydání hry nový narozeninový obrázek, ve kterém se obvykle skrývá, co nás čeká následujících 12 měsíců. Jinak tomu není ani letos při příležitosti 5 let Pokémon GO, tak se pojďme podívat, co nového nám grafika prozradila.

img

Další Mega evoluce

Mega evoluce jsou s námi v Pokémon GO už skoro rok a ani zdaleka ještě Niantic do hry nevypustil všechny. Teprve 15 ze 48 Mega evolucí Není tak žádným překvapením, že v tom bude pokračovat. Na obrázku je navíc Mega Mewtwo X, takže je dost pravděpodobně, že právě on by mohl být první legendární Mega evolucí, která se do hry dostane. Ale nutno zmínit, že Mega Mewtwo Y byl už na obrázku k 5. výročí a do hry ze zatím nedostal.

Příchod 7. generace

Při druhém výročí to byla 3. a 4. generace, při třetím už 5. generace, při čtvrtém výročí 6. generace a nyní ovládli obrázek k pátému výročí startovní Pokémoni z dokonce 7. generace. Je tedy pravda, že Pokémoni z regionu Alola už ve hře jsou, protože tu máme alolské formy a Meltana. Nyní to ale vypadá na plnohodnotný nástup nových Pokémonů z tohoto regionu, protože na obrázku můžeme vidět trojici startovních Pokémonů Rowlet, Litten a Popplio.

Možná se vám to zdá trochu ukvapené, protože sotva přišla 6. generace, ale ono není Už teď je totiž ve hře 39 Pokémonů z regionu Kalos a to je víc než polovina Pokémonů celé této generace. Sedmá generace bude oproti Kalosu trochu početnější a do hry časem přinese 88 Pokémonů. Je tu ale jiný zajímavý problém.

Niantic posledních několik let přidává jednu generaci ročně. Nyní je jich ve hře 6 z 8 doposud existujících a tímto tempem hravě dožene hlavní sérii her, protože tam nová generace přichází přibližně jednou za 3 roky. Pokud by se Game Freak a Pokémon Company tohoto pravidla drželi i nadále, měla by tu být příští rok nová generace. To by se pořád ještě klidně mohlo stát. Hry Sword & Shield byly oznámeny v únoru 2019 a vyšly v listopadu 2019. To ovšem nic nemění na tom, že Niantic je brzy dožene a je otázka, co bude dál?

O čem jsme už věděli

Pochopitelně ne vše, co najdeme na obrázku je zbrusu nové. Niantic se hodně zaměřil na letošní červencový globální GO Fest, takže nechybí Unown ani Meloetta. Navíc je tu několik Pokémonů, kteří do hry přišli v poslední době, jako jsou Sylveon nebo Therian formy Tornaduse, Thunduruse a Landoruse.


Vydáno: 6.7.2021 23:21 | 
Přečteno: 2284x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.