×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - O dalších dvou Community Day se bude hlasovat!

Pokémon GO - O dalších dvou Community Day se bude hlasovat!O tom, které Pokémony budeme chytat během Community Day v červnu a červenci budeme už brzy hlasovat!

Už jednou Niantic udělal to, že se o Pokémonovi, na kterého se zaměří Community Day hlasovalo. Nyní je to tu opět, ale tentokrát trochu jinak. Hlasování proběhne na Twitterovém účtu Pokémon GO, kde budete moct hlasovat pro jednoho ze čtyř Pokémonů. Pokémon, který dostane nejvíce hlasů, bude v Community Day v červnu. Pokémon, který bude druhý se na Community Day podívá v červenci.

Jak a kdy hlasovat?

Hlasování potrvá 24 hodin. Začne v neděli 24. května ve 3:00 a skončí v pondělí 25. května ve 3:00. Hlasovat může každý pouze jednou a potřebuje k tomu účet na Twitteru. Jakmile jednou odhlasujete, už svou volbu nemůžete změnit. Až hlasování začne, přidáme na náš web i FB stránku odkaz přímo na hlasování.

Samožné hlasování je snadné (pokud máte účet na Twitteru). Jdete na stránku s příspěvkem obsahujícím anketu a kliknete na možnost, pro kterou chcete hlasovat.

Kandidáti

Stejně jako minule jsou kandidáti čtyři. Jde o Squirtle, Weedle, Sandshrew a Gastly. Už teď je jisté, že dva z nich se v Community Day objeví. Pojďme si tedy jednotlivé kandidáty rozebrat.

Squirle

#007 - Squirtle

#007 - Squirtle

#008 - Wartortle

#008 - Wartortle

#009 - Blastoise

#009 - Blastoise

Pro Squirtla by to byla už druhá účast v Community Day. Při jeho první účasti v červenci 2018 bylo za vývoj Wartotle na Blastoise možné získat Hydro Cannon. Tentokrát by Blastoise získal bojový Charged útok Aura Sphere, který je aktuálně dostupný pouze pro Lucario. S bojovým útokem by se Blastoise mohl snadno vypořádat s ocelovými a temnými Pokémony, ale také být schopný bojovat s travními a dračími Pokémony, na které voda není efektivní. Jelikož už v Community Day Squirtle byl, nezískali bychom nového shiny Pokémona.

Weedle

#013 - Weedle

#013 - Weedle

#014 - Kakuna

#014 - Kakuna

#015 - Beedrill

#015 - Beedrill

Weedle ještě v Community Day nikdy nebyl a jeho shiny varianta vypuštěna nebyla. Útokem pro Beedrill by byl zemní Charged útok Drill Run, který by výrazně zlepšil jeho bojeschopnost proti kamenným a jedovým typům.

Sandshrew

#027 - Sandshrew

#027 - Sandshrew

#028 - Sandslash

#028 - Sandslash

#027 - Alolan Sandshrew

#027 - Alolan Sandshrew

#028 - Alolan Sandslash

#028 - Alolan Sandslash

Sandshrew se sice v žádném Community Day neobjevil, ale jeho shiny varianta už vypuštěna do světa byla. Během Community Day by se ve wildu a vejcích objevoval v Kanto variantě a v raidech v Alolo variantě. V obou variantách by Sandslash získal duchový Fast úrok Shadow Claw. Sandslash by v obou variantách získal útok, který dává větší poškození než jeho aktuální útoky a zároveň podobně rychle nabíjí Charged útoky.

Gastly

#092 - Gastly

#092 - Gastly

#093 - Haunter

#093 - Haunter

#094 - Gengar

#094 - Gengar

Gastly také ještě v Community Day nebyl, ale v shiny variantě už jsme ho získat mohli. Útok, který by Gengar získal je duchový Charged útok Shadow Punch. Nejde o nejsilnější útok, ale o útok, který nevyžaduje příliš energie na nabití a hodí se tedy na zbavení soupeře štítů.

Víte už pro koho budete hlasovat? Napište nám, kdo je váš favorit!


Vydáno: 18.5.2020 23:57 | 
Přečteno: 2167x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.