×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - O zářijovém a říjnovém Community Day 2020 rozhodne hlasování!

Pokémon GO - O zářijovém a říjnovém Community Day 2020 rozhodne hlasování!O příštích dvou Community Day se bude opět hlasovat! Kdo jsou kandidáti?

Nianticu se zalíbilo dát nám možnost vybrat další Pokémony, na které se zaměří Community Day, pomocí hlasování a tak nás opět čeká volba. I tentokrát budeme vybírat hned na dva Community Day najednou. Vítěz se objeví v zářijovém Community Day, který proběhne v neděli 20. září 2020, a Pokémon, který se umístí jako druhý, bude v říjnovém Community Day, který nás čeká v sobotu 17. října 2020.

Jak a kdy hlasovat?

Hlasování potrvá 24 hodin. Začne v neděli 23. srpna ve 3:00 a skončí v pondělí 24. srpna ve 3:00. I tentokrát se bude hlasovat prostřednictvím ankety na Twitteru. Hlasovat může každý pouze jednou a potřebuje k tomu opět účet na Twitteru. Jakmile jednou odhlasujete, už svou volbu nemůžete změnit. Až hlasování začne, přidáme na náš web i FB stránku odkaz přímo na hlasování.

Samotné hlasování je snadné (pokud máte účet na Twitteru). Jdete na stránku s příspěvkem obsahujícím anketu a kliknete na možnost, pro kterou chcete hlasovat.

Kandidáti

Opět nás čekají čtyři kandidáti. Tentokrát jsou to Charmander, Caterpie, Grimer a Porygon. Už teď je jisté, že dva z nich se v Community Day objeví. Pojďme si tedy jednotlivé kandidáty rozebrat.

Charmander

#004 - Charmander

shiny

#004 - Charmander

#005 - Charmeleon

shiny

#005 - Charmeleon

#006 - Charizard

shiny

#006 - Charizard

Charmander se již Community Day účastnil v květnu 2018. Tenkrát bylo za vývoj Charmeleona na Charizarda možné získat Blast Burn. Pokud bude zvolen Charmander jako jeden z účastníků získáme za vývoj na Charizarda útok Dragon Breath. Jde o Fast útok dračího typu, díky kterému by se z Charizarda mohl stát doopravdy plnohodnotný dračí Pokémon, který ale není slabý proti dračím typům. Útok je samozřejmě směřovaný na hráče PvP, kde by se z Charizarda stal drakobijec. Jelikož už v Community Day Charmander byl, nezískali bychom nového shiny Pokémona.

Caterpie

#010 - Caterpie

shiny

#010 - Caterpie

#011 - Metapod

shiny

#011 - Metapod

#012 - Butterfree

shiny

#012 - Butterfree

Caterpie sice v Community Day ještě nebyla, ale její shiny forma je s námi už nějakou dobu. V Community Day bychom za vývoj Metapoda na Butterfree získali Charged útok létajícího typu Hurricane. Nešlo by o její nejsilnější útok, ale zvýšilo by to její efektivitu proti bojovým, travním a hmyzím typům, kteří na ní už teď nejsou efektivní, ale kromě bojových typů ani ona na ně.

Grimer

#088 - Grimer

shiny

#088 - Grimer

#089 - Muk

shiny

#089 - Muk

#088 - Alola Grimer

shiny

#088 - Alola Grimer

#089 - Alola Muk

shiny

#089 - Alola Muk

Grimer také v žádném z předchozích Community Day nebyl, ale jeho shiny varianta už vypuštěna do světa byla. Během Community Day by se ve wildu a vejcích objevoval v Kanto variantě a v raidech v Alola variantě. Obě varianty by za vývoj na Muka dostaly ohnivý Charged útok Fire Punch. Obzvláště Kanto variantě by tento útok mohl pomoci v obraně proti Metagrossovi, který je proti ní se svým psychickým útokem efektivní.

Porygon

#137 - Porygon

shiny

#137 - Porygon

#233 - Porygon2

shiny

#233 - Porygon2

#474 - Porygon-Z

shiny

#474 - Porygon-Z

Narozdíl od všech předchozích Pokémonů, Porygona ještě v shiny variantě nebylo možné chytit. Za vývoj Porgona2 na Porygona-Z bychom získali Tri Attack, jde o v Pokémon GO nový Charged útok normálního typu. Útok zatím v herních datech není, takže bohužel o jeho parametrech nic moc nevíme, ale Niantic prozradil, že při použití bude šance, že sníží soupeřovu obranu i útok.

Víte už pro koho budete hlasovat? Napište nám, kdo je váš favorit!


Vydáno: 17.8.2020 21:34 | 
Přečteno: 1512x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.