×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Oznámen event, který má vynahradit problémy při GO Festu 2020!

Pokémon GO - Oznámen event, který má vynahradit problémy při GO Festu 2020!Podrobnosti slíbeného eventu, který nám má nahradit problémy během GO Festu, jsou tady!

Jelikož během GO Festu byly v jednu chvíli přetížené servery a nedalo se chytat, posílat dárky a padaly raidy, přichází Niantic s eventem, který nám to má vynahradit. Tento event bude jen pro hráče, kteří si koupili ticket a proběhne v neděli 16. srpna od 11:00 do 14:00. Během tohoto eventu se vždy po hodině vystřídají tři biomy:

  • ohnivý od 11:00 do 12:00
  • vodní od 12:00 do 13:00
  • přátelství od 13:00 do 14:00

Kromě toho nás taky čeká:

  • Incense vydrží hodinu
  • Dárky budou obsahovat Rare Candy
  • V herním obchodě bude zdarma balíček s 2x Incense a 2x Remote Raid Pass

Abyste si balíček mohli vyzvednout, musíte mít v baťohu méně než 3x Remote Raid Pass.


Vydáno: 30.7.2020 22:49 | 
Přečteno: 4526x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Global Challenge / GO Fest:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
To bych chtel videt jak se tomu dalo predchazet-bojovali jsme v 7mi lidech a pokazdy to padalo nekomu jinymu nebo i vic hracum. Kolikrat se stalo ze nekteri hraci raid ani nevideli, protoze se jim nacetl jen gym.!? A bylo to na restart cely hry.
icon odpověděl(a)
koca2000
Když se to zaseklo, restartoval jsi hru a vrátil se, když raid ještě probíhal, mohl ses vrátit do raidu a získat odměnu. Pochopitelně je možné, že jste měli ještě nějaké jiné problémy než já, ale mě postup jít do raidu včas a restart hry pomohl k tomu, že z 10 raidů jsem ani jednou nepřišel o Raid Pass.
icon , Nefunkcni pokemon fest odpovědět
avatar
Je sice hezky ze ty co meli listky neco dostanou, ale kdyz to spocitam kolik jsem pri loveni pouzil+koupil raid pasu, tak to nebyla zas tak dobra akce pro uzivatele. Protoze kazdej druhej boj o raid se nam seknul nebo nas to z boje vyhodilo. Takze vyhozeny mince za pasy a clovek si ani poradne nezabojoval
icon odpověděl(a)
koca2000
Chápu, ale té ztrátě se dalo předcházet. Já chodil jen do raidů, které končili za víc než 8 minut a nepřišel jsem ani o jeden Raid Pass, protože jsem to vždycky stihnul včas restartovat.