×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Oznámeny Safari Zone v první polovině roku 2020

Pokémon GO - Oznámeny Safari Zone v první polovině roku 2020

Niantic oznámil 4 Safari Zone, které proběhnou v první polovině roku!
Prodej vstupenek na Safari Zone v Liverpoolu posunut!

Niantic navyšuje množství eventů v reálném světě. Loňský rok jasně ukázal, že zájem o tyto eventy je a koneckonců hra loni vydělala dokonce více než v roce, kdy začínala. Není tedy překvapivé, že se těchto eventů letos dočkáme několik a zatím se zdá, že by to dokonce mohl být každý měsíc jeden. Zatím byli oznámené čtyři Safari Zone. Bohužel žádná z nich nebude v Česku. V roce 2017 se pořádala v Centrum Černý Most v Praze, ale vzhledem k tomu, že majitel obchodního domu již s Nianticem nespolupracuje, tak se další takové akce asi jen tak nedočkáme. Teď se ale pojďme kouknout, kam se za Safari Zone můžeme vydat.

Taichung City na Taiwanu - únor 2020

V rámci Taiwan Lantern festivalu bude od čtvrtka 6. února do neděle 9. února probíhat Safari Zone v Taichung City na Taiwanu. Zaměří se především na elektrické Pokémony, jako jsou Mareep a Electrike. V jednu chvíli zde bude možné chytit najednou Volbeata i Illumise a účastníci budou mít možnost chytit Unown L. Častěji se zde bude objevovat také Chimecho.

Stejně jako v předchozích letech bude i letos tento event zdarma.

St. Louis v USA - březen 2020

Vůbec poprvé proběhne Safari Zone také v St. Louis ve státě Missouri v USA. Uskuteční se od pátku 27. března do neděle 29. března a účastníci budou moct potkávat Mankey, Unown S, Teddiursa, Snivy a Ferroseed. Na tuto Safari Zone zavítá také Chatot, který se normálně objevuje jen na jižní polokouli.

Narozdíl od únorového Safari Zone bude tento placený. Standardní vstupenka bude stát 12$ (cca 270 Kč) a vstupenka pro předběžný přístup, která vám umožní přijít do Safari Zone o 2 hodiny dříve 18$ (cca 400 Kč). Vstupenky půjdou do prodeje v pátek 24. ledna 2020.

Liverpool ve Velké Británii - duben 2020

Vůbec poprvé se uskuteční Safari Zone také ve Velké Británii, kde proběhne od pátku 17. dubna do neděle 19. dubna. Jejím tématem bude moře a účastníci budou potkávat Pokémony Krabby, Dratini, Chinchou, Unown V a Oshawott. Z regionálních Pokémonů zavítá Relicanth, který se normálně objevuje na Novém Zélandu.

I tato Safari Zone bude placená. Standardní vstupenky budou stát 12£ (356 Kč) a vstupenka s dřívějším přístupem (o 2 hodiny dříve) 18£ (cca 534 Kč). Prodej vstupenek začne v pátek 31. ledna 2020 14. února 2020.

Filadelfie v USA - květen 2020

Poslední Safari Zone, kterou Niantic zatím oznámil, proběhne ve Filadelvii ve státě Pensylvánie v USA od pátku 8. května do neděle 10. května. Zatím k ní nemáme žádné informace kromě toho, že cena bude stejně jako u Safari Zone v St. Louis 12$ a za předběžný přístup 18$.


Vydáno: 29.1.2020 21:41 | 
Přečteno: 1585x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Safari Zone:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.