×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pinsir Raid Day zrušen!

Pokémon GO - Pinsir Raid Day zrušen!

Niantic zrušil Pinsir Raid Day!

V rámci letošního Bug Out eventu (více zde) se měl uskutečnít v neděli Pinsir Raid Day. Nyní však Niantic oznámil, že tento event ruší. A proč? To oznámeno nebylo, ale důvod je celkem jasný.

Než se k tomu dostaneme, uděláme si malou odbočku a řekneme si, co Niantic v poslední době dělá. Už dříve bylo oznámeno, že během Pinsir Raid Day bude v herním obchodě balíček tří Remote Raid Passů za 1 PokéCoin. Niantic tedy počítal s tím, že se půjde do raidů hlavně vzdáleně. V poslední velké aktualizaci s číslem 0.179 byla přidána možnost poslat přátelům pozvánku do raidu s tím, že oni se pak mohli připojit pomocí Remote Raid Passu. Jenže většina hráčů má stále verzi 0.177.1, takže Niantic nemůže tuto funkci spustit. V ten moment ztrácí smysl mít během Raid Day Remote Raid Passy a pro většinu světa by bylo mnohem lepší mít bonusové Free Raid Passy, jako tomu bylo u předchozích Raid Day.

Niantic měl tedy v plánu spustit funkci pozvánek přátel do raidů ještě před tímto eventem, aby se ho mohli zúčastnit hráči kdekoliv na světě. Když nyní zjistil, že to nestihne, rozhodl se Raid Day raději zrušit.


Vydáno: 25.6.2020 1:36 | 
Přečteno: 2330x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.