×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 01. 03. 2022 - Cubone

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 01. 03. 2022 - Cubone

Nový měsíc začneme Pokémon Spotlight Hour s Cubonem!

Titulní obrázek článku

Novinek je teď tolik, že nevíme o čem psát dřív, ale to neznamená, že vynecháme článek s Pokémon Spotlight Hour. Ta proběhne v úterý 1. března 2022 od 18:00 do 19:00 a zaměří se na Cubone. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Cubone je zemní Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Marowak. Není to poprvé, co se Pokémon Spotlight Hour zaměřila právě na tohoto Pokémona a náš předchozí článek najdete zde. Tentokrát je to ale proto, že Cubone se v regionu Alola vyvíjí do alolské formy, která se od něj naprosto liší typem (je ohnivá a duchová). Nikdo nikdy neviděl Cubonův obličej, protože přes něj nosí lebku, která údajně patří jeho matce. Když si na ni vzpomene, propukne v pláč, který je ale pro něj důležitý, protože s každou slzou se stává silnějším. Říká se, že Cubone se vyvine v Marowaka teprve tehdy, když se vyrovná se smrtí své matky.

Cubone je zřejmě vzdálený příbuzný dinosaurů chodících po dvou. Z části může být inspirovaný také některými kulturami, které nosí kosti jako dekorace. Jeho jméno vzniklo z anglického cub (mládě) a bone (kost)

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Doporučené Mega evoluce pro bonusové Candy za chytání: Steelix
Pokémon: Cubone
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#104 - Cubone

shiny

#104 - Cubone

#105 - Marowak

shiny

#105 - Marowak

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 1.3.2022 8:02 | 
Přečteno: 1695x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.