×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 02. 2021 - Ekans

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 02. 2021 - Ekans

Máme tu další úterý a tak nemůže chybět ani pravidelná Pokémon Spotlight Hour!

Začíná nám nový měsíc a hned v úterý 2. února 2021 od 18:00 do 19:00 proběhne první Pokémon Spotlight Hour tohoto měsíce, která se zaměří vzhledem k probíhajícímu Rakeťácky laděnému eventu zaměří na Ekanse.

Ekans je jedový Pokémon z 1. generace, kterého zná snad úplně každý, kdo viděl první série seriálu, kde je Ekans jedním z Pokémonů, které používají Rakeťáci. Ale i přes to, že byl v seriálu už od druhé epizody, nikdy Ash ani nikdo z jeho společníků nevyvolal jeho zápis v PokéDexu. Stejně jako i několik dalších Pokémonů měl být původně Ekans jiný, než jakého ho známe. V beta verzi první hry se jmenoval Arbo a měl žluté pruhy nejen na krku, ale po celém těle.

Nikoho asi nepřekvapí, že Ekans je inspirovaný hadem, ovšem ne jen jedním druhem. Popravdě bychom na Ekansovi našli znaky hned několika druhů. Jeho ocas připomíná chřestýše a kroužek kolem krku zase užovku tečkovanou. Jméno Ekans získáte, když anglické slovo snake (had) přečtete pozpátku.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Pokémon: Ekans
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#023 - Ekans

shiny

#023 - Ekans

#024 - Arbok

shiny

#024 - Arbok

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 1.2.2021 23:02 | 
Přečteno: 1011x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.