×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 08. 2022 - Hisuiský Voltorb

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 08. 2022 - Hisuiský VoltorbÚterní Pokémon Spotlight Hour nás tentokrát vezme do Hisui!

Titulní obrázek článku

Probíhá nám Hisuiský event a tak se není čemu divit, když v úterý 2. srpna 2022 od 18:00 do 19:00 se také v Pokémon Spotlight Hour vydáme do regionu Hisui a budeme chytat hisuiského Voltorba. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Voltorb je původně elektrický Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Electrode. Ve hře Pokémon: Legend Arceus ale dostal i hisuiskou formu, která je elektrického a travního typu. I ta se vyvíjí na Electroda, který má také hisuiskou formu. Hisuiský Voltorb má narozdíl od toho z Kanta veselou a přátelskou povahu. Když se příliš nadchne, vypustí veškerou svou elektrickou energii. Tato kombinace je dost nebezpečná, protože hisuiský Voltorb se nestraní lidí a naopak je rád navštěvuje.

Hisuiský Voltorb je stejně jako jeho varianta z Kanta inspirovaná Pokébalem, který je v regionu Hisui dřevěný. V japonském folklóru navíc existují tsukumogami, nástroje posedlé duchy nebo bohy. Takto posedlý předmět údajně v den svých 100. narozenin ožije a začne si uvědomovat svou existenci. Tomu nahrává i to, že Voltorbovo číslo v Pokédexu je právě 100. Jeho výbušné tendence a elektrický typ by zase mohly být odkazem na kulový blesk. Jméno Voltorb pochází ze slov volt (jednotka elektrického napětí) a anglického orb (koule).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Venusaur, Ampharos, Manectric, Abomasnow
Pokémon: Hisuiský Voltorb
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#100 - Hisui Voltorb

#101 - Electrode

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 1.8.2022 16:53 | 
Přečteno: 1584x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.