×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 11. 2021 - Cacnea

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 02. 11. 2021 - CacneaÚterní Pokémon Spotlight Hour se tentokrát zaměří na Cacnea!

Titulní obrázek článku

Co by to bylo za úterý bez Pokémon Spotlight Hour. A protože nám probíhá mexický event není žádné překvapení, že v úterý 2. listopadu 2021 od 18:00 do 19:00 se Pokémon Spotlight Hour zaměří na Cacnea. Bonus je 2x Candy za chytání.

Cacnea je travní Pokémon ze 3. generace s jedním vývojem jménem Cacturne. Cacnea obvykle žije v nehostinných prostředích jako jsou pouště. Bez vody je schopen přežít i 30 dní, protože jeho tělo je schopné si velké množství vody uchovat na později. K lákání kořisti využívá silné aroma ze svého květu. K útoku používá trny ze svých paží. V seriálu jsme mohli mnohokrát vidět Cacnea patřícího Jamesovi, jenomu z Rakeťáků. Jde o jediného Cacnea, který se v seriálu objevil.

Cacnea je inspirovaný kulatými kaktusy, které běžně rostou v Mexiku. Jistá inspirace je tu dost možná i Halloweenskými dýněmi, které připomíná Cacneův obličej. Jméno Cacnea vychází z jeho japonského jména Sabonea, kde saboten znamená kaktus.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Cacnea
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#331 - Cacnea

#332 - Cacturne

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 1.11.2021 22:09 | 
Přečteno: 1637x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.