×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 03. 01. 2023 - Alolský Sandshrew

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 03. 01. 2023 - Alolský SandshrewPrvní letošní Pokémon Spotlight Hour je tady!

Titulní obrázek článku

Je tu první Pokémon Spotlight Hour roku 2023, které se odehrává v úterý 3. ledna 2023 od 18:00 do 19:00. Tu čest, stát se první Pokémon v záři reflektorů v roce 2023, má Sandshrew ve své alolské variantě. Bonus je 2x XP za vývoj.

Sandshrew je původně zemní Pokémon z 1. generace (Kanto), ale v 7. generaci (Alola) získal svou regionální formu, která je ledového a ocelového typu. Také v regionu Alola má Sandshrew jeden vývoj jménem Sandslash. Původní Sandshrew se kvůli výbuchu sopky musel vydat na cesty a skončil v zasněžených horách. Tomuto prostředí se přizpůsobil a má nyní tělo pokryté ledem a jeho záda jsou doslova jako z oceli. Díky ledu je schopen se velice rychle klouzat a zásah od rozjetého alolského Sandshrew by vás pořádně odhodil. S tím souvisí také jedna alolská tradice, v rámci které se soutěží o to, čí Sandshrew doklouže po zledovatělé zemi dál.

Alolský Sandshrew vychází stejně jako jeho varianta z regionu Kanto z kombinace rejska a pásovce. Kromě toho by u alolského Sandshrew mohla být inspirace také v iglů a curlingovém kameni. Jméno Sandshrew je kombinací anglických slov sand (písek) a shrew (rejsek). V japonské verzi se jmenuje Sand.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Mega evoluce s bonusem za chytání: Steelix, Scizor, Aggron, Glalie, Abomasnow
Pokémon: Alolský Sandshrew
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#027 - Alola Sandshrew

shiny

#027 - Alola Sandshrew

#028 - Alola Sandslash

shiny

#028 - Alola Sandslash

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 3.1.2023 0:49 | 
Přečteno: 1206x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Feebas odpovědět
avatar
Dobry den nemohl by být spothlight nebo comunity day na FEBAS na quest musím ho vivinout a stojí to 100 candy a v přírodě se newspanuje. Děkuji za nějaký rady a nashledanou.
icon odpověděl(a)
winer
Taky jsem měl ten problém,ale vyřešil jsem ho prostě jsem si febase dal na buddyho a dával pofin
Někdy i rare candy
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý den, souhlasím, že Spotlight Hour s Feebasem by se určitě hodila spoustě hráčů. Nezbývá než doufat, že ho Niantic někdy vybere, a do té doby sbírat Candy tak, jak zmiňuje winer.