×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 03. 05. 2022 - Wingull

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 03. 05. 2022 - WingullDo první květnové Pokémon Spotlight Hour přilétá Wingull i s našimi zajímavostmi!

Titulní obrázek článku

Kdo jiný by mohl být v Pokémon Spotlight Hour během eventu s názvem Pokémon Air Adventures než nějaký létající Pokémon. V úterý 3. května 2022 od 18:00 do 19:00 nás tedy čeká Pokémon Spotlight Hour zaměřená na Wingulla. Bonus je 2x Candy za chytání.

Wingull je vodní a létající Pokémon z 3. generace, který má jedno další vývojové stádium jménem Pelipper. Wingull má duté kosti, což mu v kombinaci s dlouhými křidly umožňuje plachtit a nechávat se unášet poryvy větru. Hnízda si Wingull staví na příkrých stěnách hor v blízkosti oceánů, takže se může vydávat k vodě získávat potravu. K tomu je výborný jeho dlouhý zobák, který mu navíc umožňuje si jídlo odnést a schovat v okolí hnízda.

Wingull je inspirovaný racky, kteří podobně jako on plachtí nad hladinou a hledají potravu. Jméno Wingull je nejspíše kombinací anglických slov wing (křídlo) a gull (racek).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Charizard Y, Blastoise, Pidgeot, Slowbro, Gyarados, Aerodactyl
Pokémon: Wingull
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#278 - Wingull

shiny

#278 - Wingull

#279 - Pelipper

shiny

#279 - Pelipper

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 2.5.2022 23:28 | 
Přečteno: 1086x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.