×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 04. 05. 2021 - Cottonee

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 04. 05. 2021 - Cottonee

V rámci úterní Pokémon Spotlight Hour se podíváme do regionu Unova za Cottonee!

Titulní obrázek článku

První květnové úterý 4. května 2021 od 18:00 do 19:00 se během Pokémon Spotlight Hour podíváme do regionu Unova a vylepšíme si sbírku Cottonee, ale hlavně budeme moct chytáním vílího typu přispět k získání dalších bonusů. Bonus je 2x Candy za chytání.

Cottonee je travní a vílí Pokémon z 5. generace s jedním vývojem jménem Whimsicott. Původně se jednalo jen o travního Pokémona, ale s příchodem 6. generace a vílího typu byl vílí typ Cottonee dodán. Když na ni někdo zaútočí vypustí trochu bavlny, aby se útočník zaměřil na ní. Pohybuje se většinou tak, že se nechá unášet větrem. Pokud v dešti zmokne, ztěžkne a nemůže se nikam pohnout. Proto se v dešti schovávají pod stromy. Tisknou se k sobě do skupin a někdy jich je tolik, že vypadají jako velký huňatý mrak. Je dobré na svou Cottonee dávat pozor, protože při velmi silném větru se může stát, že přeletí klidně až na druhou stranu planety.

Cottonee je vlastně chomáček bavlny s učima jehněte. Jméno Cottonee je kombinací anglických slov cotton (bavlna) a wee (malý).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Cottonee
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#546 - Cottonee

#547 - Whimsicott

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 3.5.2021 21:38 | 
Přečteno: 1383x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
mě se chvíly objevovaly dratini a dragonair a pak nic
icon , - odpovědět
avatar
Nebyl dnešní spotlight hour nějaký divný ?