×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 06. 04. 2021 - Buneary

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 06. 04. 2021 - BunearyTaké v dubnu jsou tu Pokémon Spotlight Hour a první z nich bude Velikonoční!

První dubnové úterý a také první úterý po Velikonocích nás 6. dubna od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour, při které doplníme zásobu Buneary. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Buneary je Pokémon normálního typu ze 4. generace s vývojem jménem Lopunny, který má navíc i Mega evoluci. Jeho přední a zadní nohy nejsou nijak zvlášť silné, ale pokud jde o uši, tak to je jiná. Když Buneary stáhne své uši a pak je prudce vymrští je schopen zasadit velice tvrdou ránu. Aby byl v případě potřeby schopen rychle přejít do protiútoku, nechává jedno ucho neustále stažené a připravé k úderu.

Uši jsou u Bunearyho hodně důležité nejen kvůli útoku a obraně, ale dá se z nich také mnohé vyčíst o tom, jak se právě cítí. Když má obě uši natažené, cítí se v nebezpečí a poslouchá, co se děje. Naopak když má obě uši stažené, má strach nebo mu není dobře ať už po psychcké nebo fyzické stránce.

Inspirován byl nepřekvapivě králíkem a to má vliv také na jeho jméno. Buneary je kombinací anglických slov bunny (králíček) a ear (ucho).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Buneary
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#427 - Buneary

shiny

#427 - Buneary

#428 - Lopunny

shiny

#428 - Lopunny

#428 - Mega Lopunny

shiny

#428 - Mega Lopunny

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 5.4.2021 21:19 | 
Přečteno: 1611x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Chcela by som Spotlight Hour na Dratiniho :D alebo Riolu :) kiežby jedného dňa boli aj na toto Spotlight Hour alebo tiež na Charmeleona