×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 07. 12. 2021 - Electabuzz

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 07. 12. 2021 - Electabuzz

Do první prosincové Pokémon Spotlight Hour zavítá Electabuzz!

Titulní obrázek článku

V úterý 7. prosince 2021 od 18:00 do 19:00 nás čeká Pokémon Spotlight Hour, která zaměří své reflektory na Electabuzze. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Electabuzz je elektrický Pokémon z 1. generace, který původně neměl žádné vývoje. V 2. generaci dostal nižší vývojové stádium jménem Elekid a ve 4. generaci se dočkal i dalšího vývoje jménem Electivire. Electabuzz často žije v blízkosti elektráren, kde se živí zdejší elektřinou. Tím ovšem okolním městům způsobuje nepříjemné výpadky. Právě proto mají u některých elektráren na stráži zemní Pokémoni, kteří mají Electubuzze zahnat. Často se ale také stává, že za výpadek Electubuzzové vůbec nemohou a elektrárny na ně pouze svádí své vlastní chyby.

Čím přesně se tvůrci při vymýšlení Electabuzze inspirovali, není úplně jasné. Na rozdíl od ostatních vývojových stádií se spíš než elektrickými součátkami zdá být inspirovaný zlobrem s tygřím vzorem. Odkazem na jeho elektrickou podstatu jsou vlastně jen jeho výčnělky na hlavě a tvar blesku na břiše. Jméno Electubuzz je kombinací slov electric (elektřina) a buzz (zvuk přeskakující elektřiny).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Electabuzz
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#239 - Elekid

shiny

#239 - Elekid

#125 - Electabuzz

shiny

#125 - Electabuzz

#466 - Electivire

shiny

#466 - Electivire

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 6.12.2021 21:53 | 
Přečteno: 1491x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.