×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 08. 02. 2021 - Miltank

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 08. 02. 2021 - MiltankDruhá únorová Pokémon Spotlight Hour bude ve znamení mléčných výrobků!

Miltank jsme si užili i s vypuštěním její shiny formy během Johto eventu před pár týdny. Nyní je ale zpátky, takže pokud se vám nedařilo a shiny ještě nemáte, dostanete v úterý 9. února 2021 od 18:00 do 19:00 druhou možnost při Pokémon Spotlight Hour!

Miltank je Pokémon normálního typu z 2. generace a nemá žádný vývoj. Všechny Miltank jsou asi poměrně nepřekvapivě samice. Podle zápisů v PokéDexu her Silver a FireRed se zdá, že rodí živá mláďata jako savci, přestože Pokémoni se líhnou z vajec. Miltank dokáže denně vyprodukovat přes 20 litrů mléka, které je sladké a plné živin. Většina lidí tak má Miltank právě kvůli jejímu mléku.

Inspirace dojnicí (dospělou krávou) je u Miltank víc než jasná a jméno Miltank vzniklo složením slov milk (mléko) a tank (nádrž).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Pokémon: Miltank
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#241 - Miltank

shiny

#241 - Miltank

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 8.2.2021 20:30 | 
Přečteno: 777x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.