×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 08. 03. 2022 - Exeggcute

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 08. 03. 2022 - ExeggcuteToto úterý bude vaječné. Ano, je tu Pokémon Spotlight Hour s Exeggcutem!

Titulní obrázek článku

Většina Pokémonů je pevně tvořená jen z jedné části podobně jako většina věcí kolem nás, ale existuje i několik výjimek. Na jednu takovou výjimku se zaměří i Pokémon Spotlight Hour v úterý 8. března 2022 od 18:00 do 19:00, kdy si posvítíme na Exeggcute. Bonus je 2x XP za vývoj.

Exeggcute je travní a psychický Pokémon z 1. generace, který se vyvíjí na Exeggutora. Ten má navíc také alolskou variantu. Jeden Exeggcute se skládá z 6 hlav připomínajích vejce. Tyto hlavy spolu komunikují pomocí telepatie a i když nemusí být pořád přitisklé k sobě, nelze je nikdy rozdělit. I když je něco rozdělí, velice rychle se zase shromáždí k sobě.

Na první pohled se zdá jasné, že Exeggcute je inspirovaný platem vajec, ale tak jednoduché to nejspíš nebude. I když na to Exeggcute nevypadá, mohl by být také částečně inspirovaný kokosem, protože obě varianty jeho vývoje, Exeggutora, jsou kokosové palmy. Jak přesně vzniklo jméno Exeggcute není jasné.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Doporučené Mega evoluce pro bonusové Candy za chytání: Venusaur, Slowbro, Abomasnow
Pokémon: Exeggcute
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#102 - Exeggcute

shiny

#102 - Exeggcute

#103 - Exeggutor

shiny

#103 - Exeggutor

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 7.3.2022 22:43 | 
Přečteno: 1182x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.