×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 01. 2023 - Swirlix

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 01. 2023 - SwirlixÚterní Pokémon Spotlight Hour je opět tady!

Titulní obrázek článku

Začíná nový event zaměřený na dračí a vílí Pokémony a tak není žádným překvapením, že v úterý 10. ledna 2023 od 18:00 do 19:00 nás čeká Pokémon Spotlight Hour, do které zavítá Swirlix, který k tomuto eventu jako vílí Pokémon hodí. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Swirlix je vílí Pokémon z 6. generace (Kalos) s jedním vývojem jménem Slurpuff. Swirlix je bezkonkurenční jedlík sladkého. Jeho jídelníček se totiž skládá pouze ze sladkých věcí a za den dokáže sníst stejné množství cukru jako je jeho váha (cca 3,5 kg). Díky tomu jeho srst vypadá, voní a lepí jako cukrová vata. Rozhodně nechcete potkat Swirlixe, který se nedostal ke své denní dávce cukru. Je pak totiž neuvěřitelně nevrlý.

Swirlix je inspirovaný cukrovou vatou, ale někteří lidé se domnívají, že jeho vystčený jazyk a uši by mohly být inspirované psem. Jeho vílí typ by mohl vycházet ze staršího anglického označení cukrové vaty fairy floss. Jméno Swirlix je nejspíše kombinací anglických slov swirl (vír; pravděpodobně odkaz na vznik cukrové vaty) a licks (olizuje).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Altaria
Pokémon: Swirlix
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#684 - Swirlix

shiny

#684 - Swirlix

#685 - Slurpuff

shiny

#685 - Slurpuff

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 9.1.2023 20:02 | 
Přečteno: 1252x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.